Riptide biletini pazarda satmak

1000msgodGman

Hectopat
Daha fazla  
Fark ettim ki oyun içi satın alımlarda kur sabit olduğundan pazarda cok daha pahalıya satılıyor bilet. Gidip bileti alıp pazarda satmak mantıklı değil mi? Şu an pazarda 180 TL'ye satılıyor dolar farkından dolayı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tabii ki mantıklı değil en azından şimdi satmak. Bileti 156 TL'ye alıyoruz ve 2 hafta pazar banının kalkmasını bekliyoruz ve Steam pazar payı ile 180 TL'lik bir eşyadan 156.53 TL alabiliyoruz.

1637830335741.png

Tabii operasyon biter 2-5 yıl sonra satarım diyorsanız mantıklı eski operasyonlara bakarsak hepsinin biletinin fiyatı artmış.

Tabii ki mantıklı değil en azından şimdi satmak. Bileti 156 TL'ye alıyoruz ve 2 hafta pazar banının kalkmasını bekliyoruz ve Steam pazar payı ile 180 TL'lik bir eşyadan 156.53 TL alabiliyoruz.

Eki Görüntüle 1225181

Tabii operasyon biter 2-5 yıl sonra satarım diyorsanız mantıklı eski operasyonlara bakarsak hepsinin biletinin fiyatı artmış.
156 TL ye alıp 2 hafta nasıl pazar kısıtlaması oluyor ?

Oyun içinden 130 TL alınabiliyor. Anında satılabiliyor. 1 hafta takas kısıtlaması oluyor.

Pazardan alırsanız da aynı şekilde anında satabiliyorsunuz, 1 hafta takas kısıtlaması var.

156 TL'ye alıp 2 hafta nasıl pazar kısıtlaması oluyor?

Oyun içinden 130 TL alınabiliyor. Anında satılabiliyor. 1 hafta takas kısıtlaması oluyor.

Pazardan alırsanız da aynı şekilde anında satabiliyorsunuz, 1 hafta takas kısıtlaması var.

Oyun içinden 155 TL diye hatırlıyorum yanlışsa özür dilerim. Bileti aldıktan sonraki takas kısıtlamasını diyorum ben de 2 hafta yazmışım yanlışlıkla ve bilet 130 TL ise yapılabilir.

Oyun içerisinde bilet 130 TL. Dediğiniz gibi önceki operasyon biletlerine bakarsak uzun vadeli fakat şunuda ben söyliyeyim sizlere; Kırık diş operasyon bileti 10 gün kadar önce 85TL sına pazardan alınabiliyordu. ;) Nacizhane tavsiyem grafikten ziyade ilginizi çeken öğelerin son 1 yıldaki fiyat farklılıklarını gelen güncellemere göre takip etmeniz. Yada alın minimum 1- 2 sene unutun. :)

Bu arada anında satabiiyoruz demişsiniz de pazardan alınınca oluyor o. Oyun içi alırsak bi hafta pazar banı da oluyor.
Operasyon bilet satış kısıtlamasıda mı gelmiş. O halde sadece kasa ve bilet için 1 hafta satış ve takas yasağı var. Çıkartmalar ve skinler de böyle bir kısıtlama yok. Skin ve çıkartma aldım anında satabiliyorum.

Fark ettim ki oyun içi satın alımlarda kur sabit olduğundan pazarda cok daha pahalıya satılıyor bilet. Gidip bileti alıp pazarda satmak mantıklı değil mi? Şu an pazarda 180 TL'ye satılıyor dolar farkından dolayı.
Haftalık 20TL kàrınız oluyor tek biletten.

@caliskan0224 aga artık oyun içi bir şey alınca takas banının yanında tek seferlik pazar banı da geliyor.
Arkadaşlar hala denemedim satmayı falan da. 10-15 tane aldığımı düşünürsek rahat satılır mı pazarda bu biletler gelen her parayı bilet yapıp yeniden satmayı düşünüyorum.

Son düzenleme:
@caliskan0224 aga artık oyun içi bir şey alınca takas banının yanında tek seferlik pazar banı da geliyor.
Arkadaşlar hala denemedim satmayı falan da. 10-15 tane aldığımı düşünürsek rahat satılır mı pazarda bu biletler gelen her parayı bilet yapıp yeniden satmayı düşünüyorum.
Satılır. Satanları da gördüm. Her hafta 500er TL kar çektigini söylüyordu.

Geri
Yukarı