Roblox hakkında düşünceniz

Aslında Roblox'un kitlesini kötü yapan şey YouTuber'lar YouTube'un en çok izlenen videoları çocuk videoları bu yüzden çoğu YouTuber çocuk içeriği yapıyor bazı Roblox kanalları gerçekten çok çocuksu videolar çekiyor bu da Roblox'un kitlesini çocuklaştırıyor.
İlgi çocuksu videolara sen biraz brawl stars youtuberlerına bak.

O parayı bana verse daha iyiydi en azında dürüm ısmarlardım.🤣

Bende başka bir oyundan tanışmıştım, sonra çok fazla gel birlikte oynayalım diye ısrar edince bir hesap açıp girmiştim. Üstünde garip garip şeyler görünce "Kaç para yatırdın?" dedim, "3000₺ bu yıl" diye cevap verdi. Bende bir işim çıktı diyip engellemiştim. :D

Güzel oyun aslında. Zevkli. Kitlesi çocuk. Hadi çocuk olmaları bir şey ifade etmez haklısınız. Ama inanılmaz küfürler var. Görünce küfür hazneniz genişliyor o derece.

Brawl Stars'ın kitlesi Roblox'dan daha beter zaten Supercell'in hedef kitlesi çocuklar.
Roblox youtuberlerınden bir tek harika panda bakmıştım tek küfürsüz kanal oydu.
Güzel oyun aslında. Zevkli. Kitlesi çocuk. Hadi çocuk olmaları bir şey ifade etmez haklısınız. Ama inanılmaz küfürler var. Görünce küfür hazneniz genişliyor o derece.
Sohbeti kapat kanka.

Roblox youtuberlerınden bir tek harika panda bakmıştım tek küfürsüz kanal oydu.

Küfürle alakası yok bütün içerikler çocuksu YouTube'a Roblox yaz bak hep çocuksu içerikler çıkıyor.
harika pandayı 3. sınıfa giden kardeşim izliyor
Sadece Geldi Başkan adlı YouTuber'ın videoları biraz daha büyük kitleye hitap ediyor.

Geri
Yukarı