Roblox'ta oyunda bir kişi seni davaya vereceğim dedi

Cidden bu konu hala devam ediyor mu? 😀 bu gidişle devam ederse konuyu kitleyeceğim.
Kilitleyemezsiniz. Raporlamanız lazım. Raporlasanız bile kilitleyeceklerini sanmıyorum.
Konu troll değil.önceden yaşamıştım.
Tamam, troll olmayabilir. Ama böyle konu açmak saçma. Ben de o zaman sana Technopat Sosyal üyesi olduğun için dava açayım. Madem o kişi dava açabiliyor böyle saçma sebepten, ben de saçma sebepten açarım.
Kısacası, konunun ne kadar saçma olduğunu anlayın.

Kilitleyemezsiniz. Raporlamanız lazım. Raporlasanız bile kilitleyeceklerini sanmıyorum.

Tamam, troll olmayabilir. Ama böyle konu açmak saçma. Ben de o zaman sana Technopat Sosyal üyesi olduğun için dava açayım. Madem o kişi dava açabiliyor böyle saçma sebepten, ben de saçma sebepten açarım.
Kısacası, konunun ne kadar saçma olduğunu anlayın.

Yaşım küçükte ondan açmıştım😀.Ama cidden yaşım küçük. Sosyal'de yaş kısıtlaması vardır diye doğum tarihimi biraz geri yapmıştım.

Yaşım küçükte ondan açmıştım😀.Ama cidden yaşım küçük. Sosyal'de yaş kısıtlaması vardır diye doğum tarihimi biraz geri yapmıştım.
Korkmayın hocam hiç bir şey yapamaz. Bana da ara sıra oluyor kardeşim zorluk çıkarma git diyorum admin tanıdığım var banlatırım diyor :D:D:D:D:D. Biz de agalarda dalga geçiyoruz.

Dava evraklarını Aras Kargoyla yollar muhtemelen.
PTT ile vermiştir 3 aya anca gelir.

En ağır küfürlerde bile bunun yaptırımı sadece hesabı kapatmak.. bu yıllardır böyle peki neden? aslında insan denilen canlı küfür ediyorsa keyfinden bile gözükse bence keyfinden değil. bence gerçek anlamda keyfi yerinde olan bir insan çok istisnai durumlar dışında küfür etmez. yani en kötüsü ufak bir bahanesi olur rahatlamak için küfür eder.. E tabi bu davalar önüne gelen hukukçularda bunu bir şekilde biliyorlar. çok ciddi başka insana zarar verme, öldürme gibi ciddi şüpheler yoksa enfazla hesap banlanır.

Geri
Yukarı