Roblox'tan gerçek para kazanılır mı?

Roblox'da oyunlar Lua tabanlı yapılıyor C# ile yapılmıyor diye biliyorum. Oyun üzerinden gerçek para kazanmak için ise belirli kriterlere uyup, DevEx'e katılmanız lazım. DevEx'e katılmadan para kazanamazsın.

Gerekli DevEx bilgileri:

Kriterler:
  • Roblox Premium'un olması.
  • Hesabında yaptığın oyun üzerinden kazandığın minimum 100bin Robux'unun olması.
  • Onaylanmış e-postanın olması.
  • DevEx üyeliğinin olması.
  • 13 Yaşından büyük olman.
  • Oyunda herhangi bir ceza almaman.

DevEx'e katıldıktan sonra oyundan kazandığınız robuxları (Gamepass'ler, Oyun içi satın alımlar.) dolar ile takas edebiliyorsunuz. 100bin robux 350$'a denk geliyor.

İyi para varmış. Bin robuxa rozet vs satsa 1000 kişi alsa 3500 dolar.

Ciddi emek isteyen iş bu. Çünkü şöyle düşün, para kazanabilmen için o oyunun durmadan oynanması lazım, üst sıralarda gözükmesi lazım. Bunu başarabilmek için de durmadan oyuna yenilik getirmen gerekiyor, oyuna reklam yapman gerekiyor. Roblox kitlesinin çoğu da satın alım yapmıyor. Faturalar, yaşam giderleri, reklam giderleri, harcadığın zaman vs bakarsak normal, belki de az bir para. Bu nedenle çoğu kişi bir araya gelip, stüdyo oluşturup birden fazla oyun çıkartıyor.

Roblox'da oyunlar Lua tabanlı yapılıyor C# ile yapılmıyor diye biliyorum. Oyun üzerinden gerçek para kazanmak için ise belirli kriterlere uyup, DevEx'e katılmanız lazım. DevEx'e katılmadan para kazanamazsın.

Gerekli DevEx bilgileri:

DevEx'e katıldıktan sonra oyundan kazandığınız robuxları (Gamepass'ler, Oyun içi satın alımlar.) dolar ile takas edebiliyorsunuz. 100bin robux 350$'a denk geliyor.
DevEx'e nasıl katılıyoruz? Ben katılamadım.

Oyununuz oynandıkça, oyun içi satın alım vs. oldukça, Robux üzerinden ödeme yapılıyor. Bu Robux'lar da biriktirilip para olarak çekilebilmekte. ( dolar cinsinden )

Para olarak cekilmiyor ama sen o Robux'u daha ucuza satip güvenilir oldugunu kanitlarsan müsterin daha cok olur bir de normal Robux fiyatindan daha ucuza satarsan senden satin alirlar belki o sekilde para kazanabilirsin.

Geri
Yukarı