Robocop Rogue City olmuş

HasanEsq

Hectopat
Yer
Adana
Mükemmel bir oyun olmuş. Öncelikle oyunu uzunca oynadım herhangi bir hataya denk gelmedim ve optimizasyonundan memnun kaldım. Bu dönemde çıkan çoğu oyunda var olan sorunlardan arındırılmış şekilde çıkmış. Oynanışı klasik shooter oyunu niteliğinde ama iyi yapılmış. Grafikleri gerçekten güzel gözüküyor. Ve ses aktörleri gerçekten güzel seçilmiş. Bu fiyat bandındaki diğer oyunlara bakarsak aralarından en alınabilecek oyun olmuş.
Tabii ki geçmişte izlediğimiz robocop filminin etkileri oldu ve oynarken nostalji yaşattı bu yönden dolayı da çok hoşuma gitti.
Almak istiyorsanız bence düşünmeden alın.

Firmanın önceki oyunu Terminator'den gram ileri gitmemiş gibi duruyorlar. Açık dünya yine küçük ve kısıtlı, hikaye ise meh kıvamında. Bunun yanında ise atmosfer çok iyi. Özellikle film evreni ile uyum müthiş yüksek. Oyunun RPG kısmı ise yeterli.

Tıpkı Terminator de olduğu gibi anca film evrenini seven bu oyunu sever. Diğer yönlerden oldukça ortalama.

Firmanın önceki oyunu Terminator'den gram ileri gitmemiş gibi duruyorlar. Açık dünya yine küçük ve kısıtlı, hikaye ise meh kıvamında. Bunun yanında ise atmosfer çok iyi. Özellikle film evreni ile uyum müthiş yüksek. Oyunun RPG kısmı ise yeterli.

Tıpkı Terminator de olduğu gibi anca film evrenini seven bu oyunu sever. Diğer yönlerden oldukça ortalama.
Genel olarak linear dizayn odaklı bir oyun görevlerden görevlere giderken arada sırada side questlere denk geldim bu yüzden açık dünya konusunda pek aynı düşünmüyorum fan based bir oyun olarak bence oldukça iyi yapılmış.

Fiyat bir tık fazla hocam, indirimde bakmak lazım, 300-400 arasına gelirse o zaman alınabilir. Baldur's Gate 3'ün 800 TL oldugu yerde bu oyunun 850 civarı olması bana pek mantıklı gelmedi.

Gerçi adamlarda "CoD MW3 2000 TL ise bizim oyun her türlü bu fiyattan gider" demiş olabilir, orası da ayrı tabi.

Fiyat bir tık fazla hocam, indirimde bakmak lazım, 300-400 arasına gelirse o zaman alınabilir. Baldur's Gate 3'ün 800 TL oldugu yerde bu oyunun 850 civarı olması bana pek mantıklı gelmedi.

Gerçi adamlarda "CoD MW3 2000 TL ise bizim oyun her türlü bu fiyattan gider" demiş olabilir, orası da ayrı tabi.
Aslına bakarsan ben oyunu genel olarak atomic heart ile karşılaştırdım kendimce o fiyatı hak eden bir oyun değil onun yerine bunu almak çok daha iyi olur gibisinden.

Yeni konular

Geri
Yukarı