Çözüldü Rockstar Games Windows 10'da açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Stilex54

Hectopat
Yer
Sakarya/Karasu
Merhaba bugün GTA 5 girmek için Epic Games'i açtım ve GTA 5 basım fakat daha Rockstar Games Launcher'a girerken böyle bir hata aldım: Only Windows 10 and later are supported. Please verify your OS version and check your Windows compatibility settings by right-clicking the Game icon and going to properties->compatibility. Yardımcı olur musunuz?

1707328922833.png

1707328931630.png

Çözüm
İlginç.

Belki saçma bir soru olacak ama, uyumuluk modundaki tiki kaldırdıktan sonra uygula dediniz mi? Bunun dışında oyunun kendi .exe dosyasında da uyumluluk modu etkin mi?

Evet uygula dedim. Tüm GTA 5'in EXE dosyalarını kontrol ettim uyumluluk modu hepsinde devre dışı, Rockstar Games Launcher'da dahil olmak üzere.

Dostlar hatayı buldum Launcher'ın kurulu olduğu klasöre gidip Launcher.exe'ye sağ tıklayıp uyumluluk kısmına gelin ve fotoğraftaki tiki kaldırın ve uygula deyin sorun çözülüyor.

1707334208577.png

@reptile ve @minky teşekkürler.

İlginç.

Belki saçma bir soru olacak ama, uyumuluk modundaki tiki kaldırdıktan sonra uygula dediniz mi? Bunun dışında oyunun kendi .exe dosyasında da uyumluluk modu etkin mi?

Hocam benim tikini kaldırdıgım "launcherpatcher.exe"ymiş ondan dolayı giremiyormuşum.
İlginç.

Evet uygula dedim. Tüm GTA 5'in EXE dosyalarını kontrol ettim uyumluluk modu hepsinde devre dışı, Rockstar Games Launcher'da dahil olmak üzere.

Dostlar hatayı buldum Launcher'ın kurulu olduğu klasöre gidip Launcher.exe'ye sağ tıklayıp uyumluluk kısmına gelin ve fotoğraftaki tiki kaldırın ve uygula deyin sorun çözülüyor.

1707334208577.png

@reptile ve @minky teşekkürler.

İlginç.

Hocam benim tikini kaldırdıgım "launcherpatcher.exe"ymiş ondan dolayı giremiyormuşum.

Çözüm

Geri
Yukarı