Çözüldü RPC Hizmetine Bağlanılamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Arocyn

Hectopat
Yer
Burdur Krallığı
Resimdeki sorunu alıyorum. Driver'i anakartın sitesinden yükledim sıkıntı yok aygıt yöneticisinden de baktım. Ama ses ayarlarını yapabileceğim bu uygulama açılmıyor. Yabancı forumlara baktım sonuç oralarda da yok. Google üzerinde de bayağı araştırma yaptım hiçbir sonuca ulaşamıyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (2).png
    Ekran Görüntüsü (2).png
    33,2 KB · Görüntüleme: 1.791
Sürüm 6.0.8751.12019/08/22 ROG Strix X570-F Gaming
var bende aynı sıkıntı bendede olmuştu bu sürümü yükledim düzeldi aynı sıkıntıyı yaşayan arkadaşlar denesin düzelecektir son güncellemede sıkıntı var anlaşılan

Selamlar. Önceki anakartım tamiri mümkün olmadığından yenisiyle değişim oldu. Pazartesi günü geldi yenisi. PC'ye az önce format attım yeniden. Sonuç aynı. Ses sürücüleri aygıt yöneticisinde gözükmüyor. Çıldırmak üzereyim😤😡 Ne olur yardım edin😭
Bende de en son eylül ayında çıkan sürücü ile düzeldi.

Kardeşim hangi sürücü?
Sürüm 6.0.8751.12019/08/22 ROG STRIX X570-F GAMING.
Var bende aynı sıkıntı bende de olmuştu bu sürümü yükledim düzeldi aynı sıkıntıyı yaşayan arkadaşlar denesin düzelecektir son güncellemede sıkıntı var anlaşılan.

Bende o yüklü. ASUS'un sayfasından indirdim şimdi. Sonuç yine Realtek driver aygıt yöneticisinde gözükmüyor. Kafayı yiyeceğim en son.

Anakart modelim ASUS ROG X570-F. Çok acayip bir durum var. PC ilk açıldığında ses öğeleri normal gözüküyor. Hiçbir sıkıntı yok. 10 dakika sonra birden ses kesiliyor. Virüsten şüpheleniyorum?

Virüsten süpeleniyorsanız virüs taraması yapın bilgisayarınıza.

Merhabalar bende de aynı sorun var. Ayrıca Realtek Driver'ı yüklü olmasına rağmen aygıt yöneticisinde gözükmüyor. Bilgisayardaki ses yürütücülerinden hiç ses gelmiyor.(kulaklık, hoparlör)

Eki Görüntüle 647611

1.ses sürücüsü bozulmuş ya da ses Driver'ı yanlış indirmiş olabilirsiniz.
2.chipi arızalanmış olabilir.

Sürücüleri ve driverlari tek tek denedim. Anakart sıfırı ile değişim yapıldı. Windows'a format attım. Sonuç hala aynı. Ses alamıyorum. HDMI ile TV'ye bağlıyken ses alabiliyorum sadece😅😤🤯

Geri
Yukarı