RTX 2060'ı satıp 2X RX 590 yapma fikri

Ek01000

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Birmingham
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar. Yine çok çılgınca bir fikir ile sizlerleyim. Şu an RTX 2060 Gaming Z kullanıyorum ikinci el piyasası 2750 3000 arası. Ben bu kartı satsam yerine crossfire RX 590 alsam. Anakart ve işlemci konusunda da sıkıntı yok. Nasıl bir fikir sizce saçma mı ne dersiniz? 😂

Son düzenleme:
Hayatımda bu kadar saçma çok az şey duydum. CF destekleyen oyun sayısı az ve desteklese bile kayda değer bir performans da alamıyorsun o güç tüketimine kıyasla.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hayatımda bu kadar saçma çok az şey duydum. CF destekleyen oyun sayısı az ve desteklese bile kayda değer bir performans da alamıyorsun o güç tüketimine kıyasla.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam neymiş ya? Çok merak ettim. Bunun bu kadar saçma gelmesinin sebebi ne acaba? Ben bile ciddi sormamışım soruyu hayatımda bu kadar saçma çok az şey duydum diyorsunuz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı