RTX 2070 sisteme 10.000 TL yükseltme önerisi

1. 240 hz monitör ü geç , 144 hz de takılmaya devam et .
2. İntel in sitesinde den anakartının desteklediği işlemcilere bir bak .
İşlemci konuşun da ben nedesem boş olur ( bios sorunları çıkabilir ) .

Son düzenleme:

Kalan 900 liraya da işlemci soğutucu alabilirsiniz.

Kalan 900 liraya da işlemci soğutucu alabilirsiniz.

Hocam ne yaptın 4K'ya anakart.

Hocam ne yaptın 4K'ya anakart.
Attığım sitede en ucuz fiyatı görünce 3100₺ diye düşündüm ama yine de anakartı küçümsemeyin. İleride bir kez daha yükseltmeyle uğraşmamak için iyi ve güncel bir anakart almalısınız.

Bunu öneririm.

Hatta kendi kullandığım anakartı da atayım.

Attığım sitede en ucuz fiyatı görünce 3100₺ diye düşündüm ama yine de anakartı küçümsemeyin. İleride bir kez daha yükseltmeyle uğraşmamak için iyi ve güncel bir anakart almalısınız.

Bunu öneririm.

Hatta kendi kullandığım anakartı da atayım.

Bazooka modeli ile farkları neler ayrıca soğutucu alacağım durumda işlemciyi fansız alabilir miyim?

@xXenom hocam cevap.

Son düzenleme:
Bazooka modeli ile farkları neler ayrıca soğutucu alacağım durumda işlemciyi fansız alabilir miyim?

@xXenom hocam cevap.
Emin değilim hocam. Ben 2 adet M.2 slotu bulunan en uygun anakartı atmaya çalıştım. Aralarındaki fark muhtemelen çok ufaktır ve sıradan kullanıcının deneyimini etkileyeceğini düşünmüyorum. Youtube'dan inceleme videolarına filan bakabilirsin.

Emin değilim hocam. Ben 2 adet M.2 slotu bulunan en uygun anakartı atmaya çalıştım. Aralarındaki fark muhtemelen çok ufaktır ve sıradan kullanıcının deneyimini etkileyeceğini düşünmüyorum. Youtube'dan inceleme videolarına filan bakabilirsin.
Etkiler.

VRM soğutması olarak çok daha iyi. Type-C girişi mevcut, daha fazla SATA yuvası var.

MSI Mystic Light yazılımıyla özelleştirilebilir RGB desteğine sahip.

Ayrıca bütçeniz varken olabildiğince iyisini almalısınız ileride 1 kere daha anakart almak çok yorucu gelecektir.

Alabilirsiniz tabiki de çok fiyat farkı yok diye biliyorum neden fansız almaya çalışıyorsunuz ?

Yeni konular

Geri
Yukarı