RTX 2070 Super vs RTX 2070

Bak burda daha iyisi de var. Alırken alabildiğinin en iyisini almaya bak. Hangi 2070 2080 kadar FPS verebilir? Darboğaz da öyle korkulacak bir şey değil. İşlemcinin tam güçte çalışmasıdır. Bu da daha yüksek FPS almanız anlamına geliyor.
3700X de öyle darboğaz yapabilecek bir işlemci değil. Bunun darboğaz yapacağı durum 1080p için 2080 SLI'dır.
Normalde GIGABYTE GeForce RTX 2070 SUPER Gaming OC 8GB GDDR6 256 Bit Ekran Kartı | ITOPYA bunu alacaktım ama dediğiniz gibi o fiyatı buna vereceğime 2080 alırım lakin bu 2080 ventus model olduğu için soğutması vs nasıldır

Normalde GIGABYTE GeForce RTX 2070 SUPER Gaming OC 8GB GDDR6 256 Bit Ekran Kartı | ITOPYA bunu alacaktım ama dediğiniz gibi o fiyatı buna vereceğime 2080 alırım lakin bu 2080 ventus model olduğu için soğutması vs nasıldır
İsterseniz KDV indirimini bekleyerek daha iyi modellerini alabilirsiniz. Bazı geceler saat 10'dan sonra site üzerinde bile %18'lik indirimler oluyor. Soğutma kısmını bilemiyorum. Daha önce üst düzey bir donanım alma şansım olmadı. Ama siz gibi ihtiyacı olan insanlara yardım etmek için kendi çapımda araştırmalar yapıyorum.

Ben de yakın zamanda Ventus 2080 almayı düşünüyorum. Soğutması hiç fena değil. Technopat da topladığı bir sistemde Ventus 2080 kullanmış. Buyrun burdan bakın incelemeye:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İsterseniz KDV indirimini bekleyerek daha iyi modellerini alabilirsiniz. Bazı geceler saat 10'dan sonra site üzerinde bile %18'lik indirimler oluyor. Soğutma kısmını bilemiyorum. Daha önce üst düzey bir donanım alma şansım olmadı. Ama siz gibi ihtiyacı olan insanlara yardım etmek için kendi çapımda araştırmalar yapıyorum.
1080p darboğaz olmaz diyorsunuz ve rtx 2070s daha iyi performans alacağım yanlış anlamadım değil mi?

Arkadaşlar RTX 2070 Gaming z, Gigabyte RTX 2070s, MSI RTX 2080 Ventus bu üç canavardan fiyatının uygunluğundan dolayı 2080 almaya karar verdim inşallah dediğiniz gibi 1080p de dar boğaz yaşamam.

Geri
Yukarı