RTX 2080 Super Model Tavsiyesi

Kıymetli cevaplarınız için hepinize teşekkür ederim. Anladığım kadarıyla Asus'ta hem fikiriz. Kafama tek takılan şey acaba fabrika çıkışlı OC'liler ile OC'sizler arasında bir fark olur mu düşüncesiydi. Gigabyte Aorus da gerçekten çekirdek hızı ve görüntüsü çok güzelmiş ama fibabank meselesinden dolayı Vatandan almam gerekiyor.
Birde arkadaşlar bu Asus ROG STRIX modelinin bir 8G, birde A8G modeli var. A8G modelinin max. çekirdek hızı daha fazla olmasına rağmen fiyatının bir tık daha düşük olmasının sebebi hikmeti nedir acaba?

Son düzenleme:
Herkese merhabalar arkadaşlar.
Öncelikle bütçem 7000 TL (+,- 100) civarıdır. Bu yüzden RTX 2080S almayı düşünüyorum ancak modeller arasında ciddi fiyat farkları olduğunu gördüm. Bütçeme göre alabileceğim ekran kartlarının, aşağıda vereceğim linklerdeki üç tanesinden biri olacağını düşünsemde tam manasıyla karar verecek derecede bir bilgim yok. Sizden hangisi seçmem konusunda "neden"leri ile yazmanızı istirham ediyorum. Yardımlarınız için şimdiden hepinize çokca teşekkür eder, afiyet dilerim. Bu bütçe ile daha farklı önerilerinize de açığım.

evga ve asus dan şaşmayin
evga 2080 süper kullaniciyim 5800 tl almiştim vatandan ocak ayinda

Geri
Yukarı