RTX 2080 Ti vs Titan XP

gkhan37_37

Hectopat
Daha fazla  
Ben bilgisayar toplayacağım. Mesleğim Mimarlık. Autocad, 3ds Max, Photoshop, Sketchup vs. programları kullanan birisiyim. Renderler alan birisiyim. Bunun yanında güncel oyunlarıda rahatlıkla oynamak isteyen birisiyim. Bu yüzden bir araştırma içerisine girdim. Nvidia'nın Titan XP kartını yakından inceledim ve isteklerimi karşılayacak nitelikte olduğunu düşünüyorum. Bunun yanında bugünlerde çıkan Rtx 2080Tİ ekran kartını da gördüm. Konu ile ilgili beni aydınlatacak olanlar olursa çok sevinirim. İki kart arasında hangisini gönül rahatlığı ile almalıyım. Hangisi diğerine göre daha iyi özelliklere sahiptir.
gtx-2080-ti.jpg
nvidia-titan-x.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben olsam 2080ti için biraz beklerim. Tam bir otursun diye. Öncelikle quadro serisinden ortalama veya yüksek bir kartı uygun fiyata almaya çalışırım. Çünkü bu kartlar render için yüksek performans ve ortalama oyun için yeterlidir.
Sistemleri de 4 farklı sistem önermeyi düşünüyorum size ama şu anda evde değilim, o yüzden eve gidince atarım.

Şimdilik aklınızdan soruları yanıtlayan ilk.
Bekliyorum çok teşekkür ederim size yardımlarınız için 🙏🏻

kusura bakmayın sistemleri atamadım.
2 gündür sosyal hesabımın şifresiyle uğraşıyorum.
Ekran Görüntüsü (21).png
Ekran Görüntüsü (22).png
Ekran Görüntüsü (21).png

yalnız 16 gb ram ile yapıldı.
not:bütcenizi tam olarak belirtirseniz hangi parçalardan kısılıp hangilerini yükseltebileceğimize bakabiliriz.
yalnız 16 gb ram ile yapıldı.
not:bütcenizi tam olarak belirtirseniz hangi parçalardan kısılıp hangilerini yükseltebileceğimize bakabiliriz.
son olarak tavsiyem bu sistemleri kara cuma günü daha ucuza getirip elde ettiğiniz karla rtx 2080 ti alamanız.
kasa olarak pek bilgim yok onun için ayrı konu açınbilirsiniz.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (20).png
    Ekran Görüntüsü (20).png
    110,4 KB · Görüntüleme: 87
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı