RTX 3060 sistem GTA V'de 16 FPS veriyor

İşletim sistemi
Windows 11
Virüs bulaşmış olabilir ya da bazen durduk yere yazılımsal sorun çıkıyor boştay'ken işlemciyi çok fazla kullanıyor bazı hizmetler, PC boştayken Görev Yöneticisi'nden screenshot atar mısın?

Buna benzer bir sorunu daha öncesinde 950m lik laptopumda görmüştüm ; o zamanlar bir sebep bulamamıştım yaşımın küçük ve steam in yaygın olmamasından dolayı korsan oyun indirmeme bağlı bir virüsten kaynaklandığını düşündüm.

Çözüm önerisi olarak panik yapmayarak bilgisayarınızın driverlarını tarayan bir uygulama yükleyip doğrulama yapmasını sağlayın. Eğer yaptığınız tarama sonucunda bir eksiklik yoksa bilgisayarınıza temiz format atın. Hâlâ sorun devam ediyorsa güç kaynağını kontrol edin eğer bilgisayarınızın garantisi devam etmekteyse almış olduğunuz satıcı veya site ile iletişime geçip garantiye gönderin.

Hala konu sahibi yanıt vermiyor, ve istemsiz bir şekilde hala beğenmedim adlı tepkiyi alıyorum. Sizin amacınız ne tam olarak? Konu sahibine yardım etmek mi yoksa diğerlerinin fikirlerini ezmek mi? Konu sahibine sistemini sordum, oyun orjinalliğini ve FXAA adlı benzeri ayarlarını kapatmasını söyledim. Yarım akıllı mesajlar ile ilgilenmek istemiyorum, konu sahibi zaten cevap vermiyor cevap vermeyenlerin Sosyal'de uyarı alması lazım.

Hala konu sahibi yanıt vermiyor, ve istemsiz bir şekilde hala beğenmedim adlı tepkiyi alıyorum. Sizin amacınız ne tam olarak? Konu sahibine yardım etmek mi yoksa diğerlerinin fikirlerini ezmek mi? Konu sahibine sistemini sordum, oyun orijinalliğini ve FXAA adlı benzeri ayarlarını kapatmasını söyledim. Yarım akıllı mesajlar ile ilgilenmek istemiyorum, konu sahibi zaten cevap vermiyor cevap vermeyenlerin Sosyal'de uyarı alması lazım.

Bahsettiğin FXAA değil. Advanced Graphics'te frame scaling mode diye bir ayar var. Sanırım ne kadar yükseltirsen o kadar upscale yaparak oyunu netleştiriyor. Onu en sona çekersen bu şekilde 16 FPS alabilirsin. Konu sahibide muhtemelen ayarlarını yükseltirken o ayarıda bilmeden yükseltmiş. Bence konu sahibi gelene kadar bu konuyu daha fazla tartışmamak lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı