RTX 3060 Ti Önerisi

Makaleler
6
Daha fazla  
Merhabalar.

RTX 3060 Ti için sizlerin fikirlerine danışmak istedim. Aşağıya bazı seçenekleri sunacağım. Şimdiden teşekkürler.

- Palit Dual: Fiyat noktasında çok mantılı geliyor. RGB seviyesi de fena değil. Soğutma konusunda da iyi iş çıkarıyor. Yazılım konusunda geri gibi.
- Galax Ex Black RGB: Yine fiyat konusunda oldukça cazip. Işıklandırma hususunda da güzel. Yazılım konusunda Palit'ten önde gibi.
- ASUS Dual: ASUS bir ürün kullandığım için tekrar düşünebilirim. Fiyatı da önceki ürünler ile benzer ama RGB SSD ile ASUS yazılımı bazen sorun çıkarabiliyor.
- MSI Gaming (2 fanlı versiyon-Henüz listelenmedi.): Bu ürün ise en çok aklıma yatan seviyede. Yazılımı da diğer seçeneklere göre çok daha başarılı. Fiyat konusunda nerelere gelir bilemiyorum ama bekleyebilirim.

Mevcut sistem: R5 3600, 16 GB RAM, 700W PSU, 1080P monitör.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence hiç fazla para vermeye gerek yok. PCB'si bu kadar küçük bir kart çok ısınmayacaktır. Palit veya Galax alınabilir. 5300'den de bir kuruş fazla vermeye lüzüm yok.

Merhabalar.

RTX 3060 Ti için sizlerin fikirlerine danışmak istedim. Aşağıya bazı seçenekleri sunacağım. Şimdiden teşekkürler.

- Palit Dual: fiyat noktasında çok mantılı geliyor. RGB seviyesi de fena değil. Soğutma konusunda da iyi iş çıkarıyor. Yazılım konusunda geri gibi.
- Galax ex Black RGB: yine fiyat konusunda oldukça cazip. Işıklandırma hususunda da güzel. Yazılım konusunda Palit'ten önde gibi.
- ASUS Dual: ASUS bir ürün kullandığım için tekrar düşünebilirim. Fiyatı da önceki ürünler ile benzer ama RGB SSD ile ASUS yazılımı bazen sorun çıkarabiliyor.
- MSI Gaming (2 fanlı versiyon-henüz listelenmedi.): bu ürün ise en çok aklıma yatan seviyede. Yazılımı da diğer seçeneklere göre çok daha başarılı. Fiyat konusunda nerelere gelir bilemiyorum ama bekleyebilirim.

Mevcut sistem: R5 3600, 16 GB RAM, 700W PSU, 1080P monitör.

Bütçenize bağlı.

Geri
Yukarı