RTX 4060, 16 GB DDR5 RAM, i7 12700H üstü laptop önerisi

Bütçe
40000

tarantula901

Hectopat
Bu özelliklerde hangi en iyi laptopu önerirsiniz?

Oyun oynayacağım ama önceliğim işlemcisi ve RAM'ı iyi olsun bu sayede uzun süre diğer işlerde kullanabilirim oynayacağım en fazla PUBG olur.

evde soba niyetine kullanabilirsin.

Biri Acer al diyor digeri alma diyor ne alacağımı bilmiyorum. @muratscd ne alayım sizce.

Vallahi bende Acer Nitro 5 var 3050 Ti i5 12500 bayağı bir ısınıyor Valorant da ama yine de sana kalmış en kötü alıp iade edersin.

Dosya Ekleri

• IMG_7089.png
    IMG_7089.png
    784,9 KB · Görüntüleme: 24
Vallahi bende Acer Nitro 5 var 3050 Ti i5 12500 bayağı bir ısınıyor Valorant da ama yine de sana kalmış en kötü alıp iade edersin.
Bi acerde karar vermiştim ne alayım sizce

Ben en fazla pubg oynarım sanırım

Bir Acer'de karar vermiştim ne alayım sizce

Ben en fazla PUBG oynarım sanırım

Valorant'ta böyle ısınıyırsa sıkıntı

Isınmasın istiyorsanız RTX 4050 olan Nitro 16 modeli var onun dışında hepsi ısınıyor. Ben arkadaşın attığı Nitro 5'in i7 12650H olan modelini kullanıyorum 3A oyunlarda genelde 80-90 arası CPU, anlık olarakta 90-95 arası oluyor. Performans olarak memnunum ama bir sıkıntısını görmedim Solidworks, ANSYS gibi mühendislik programları da kullanıyorum yeterli geliyor. Güç ayarlarlarından Turbo Boost kapatırsanız zaten ısınma diye bir şey kalmıyor ama belli miktarda performans kaybediyorsunuz oyundan oyuna.

Geri
Yukarı