Elektronik RTX 4060 Sistem 15.999 TL!

Ya bu abdullah üçkağıtçı, inanmayın, nedense sadece bir tek bu adamın yaptigi sistemler 10 saniye sonra bitiyor.

Baska insanların çıkardığı sistemlerin anında bittiğine hiç rastlamadim.

Arada dağlar kadar fark yok sistemlerin.

Bırakın artık bunu takip etmeyin.

Başkalarının yaptığı sistemde 3-5k indirim olduğu için bitmiyor. Adam 4060'lı sistemi 16k ya toplamış Instagram'dan da böyle bir video atacağının duyurusunu da geçmiş. Tabii ki millet saniyesinde satın alır.

Yaw bu Abdullah üçkağıtçı, inanmayın, nedense sadece bir tek bu adamın yaptigi sistemler 10 saniye sonra bitiyor.

Bırakın artık bunu takip etmeyin
1694284411677.png

Öyle mi?

Ne nere kardeşim, arada 1000-1500 TL fark var olup olacağı bu.

Bu Abdullah denen üçkağıtçı, senelerdir sistem toplar, senelerdir de maksimum 20 saniyede biter sözde.Adamlar botlarla alıyorlar vs vs.

İstese bunu 50 defa engellerler.50 çeşit yolu var. En basitinden bı Captcha veya doğrulama koydular mı tamamdır. Niye yapılmıyor madem.

Şimdi bu akşam bu sistemi yaptı ya apo, bunun 30 saniyede biteceğini ongorenemedi herhalde, ya da farklı olacağını düşündü.

Az ayık olun ya, kandirilmayin.
Arada 1500tl fark var. Senin attığın sistemde ki işlemci ile bu işlemci arasında da 1500tl fark var. Yani 3000tl daha pahalı mantıken senin attığın sistem. Diğer parçalardan bahsetmiyorum bile. Bot ile alınıyor vs konuları eleştirirsin bir şey diyemem ama adamı sevmiyorsun diye şu dönemde f/p kralı yaptığı sisteme kötü diyemezsin. Ki attığın dandik sistemi argüman göstererek bunu hiç yapamazsın.

Yaw bu Abdullah üçkağıtçı, inanmayın, nedense sadece bir tek bu adamın yaptigi sistemler 10 saniye sonra bitiyor.

Kendisinin çıkarttığı sistemlerden birisi evimde bulunmakta. :D

Ne nere kardeşim, arada 1000-1500 TL fark var olup olacağı bu.

Bu Abdullah denen üçkağıtçı, senelerdir sistem toplar, senelerdir de maksimum 20 saniyede biter sözde. Adamlar botlarla alıyorlar vs vs.

İstese bunu 50 defa engellerler. 50 çeşit yolu var. En basitinden bir CAPTCHA veya doğrulama koydular mı tamamdır. Niye yapılmıyor madem.

Şimdi bu akşam bu sistemi yaptı ya apo, bunun 30 saniyede biteceğini ongorenemedi herhalde, ya da farklı olacağını düşündü.

Az ayık olun ya, kandirilmayin.

Katılıyorum sana bende hazir sistem stoku bekliyordum 10 saniyede bitti ve bu 2-3 kere başıma geldi.

Ya bu Abdullah üçkağıtçı, inanmayın, nedense sadece bir tek bu adamın yaptigi sistemler 10 saniye sonra bitiyor.

Ben gidip kendisi göz göre göre dünyanın en iyi bilgisayarını çıkartacağım diyrsunuz ama gel gör'ki öyle olmuyor, her zaman anlaşmalı iş yapıp artık kendin ücret falan mı alıyorsun dedim, bir PC hocası kadar olamıyorsunuz dedim ban attı forumdan.

Arada 1500tl fark var. Senin attığın sistemde ki işlemci ile bu işlemci arasında da 1500tl fark var. Yani 3000tl daha pahalı mantıken senin attığın sistem. Diğer parçalardan bahsetmiyorum bile. Bot ile alınıyor vs konuları eleştirirsin bir şey diyemem ama adamı sevmiyorsun diye şu dönemde f/p kralı yaptığı sisteme kötü diyemezsin. Ki attığın dandik sistemi argüman göstererek bunu hiç yapamazsın.

Yaw bu forumda dahi, bu adamın sistemini en son alabilen kişi kim? Var mı öyle biri babayiğit. Öyle birini bul, ondan sonra doğrularla gel.

Ne severim ne sevmem kardeşim, tanımam etmem adamı, ben olanı söylerim.

Amazonda dahi, bazı ürünler gerçek anlamda %60-%70 indirime giriyor, saatlerce bitmiyor ama.

İnce hesap cuma gecelerinde, bazı anakrtlar işlemciler bildiğin bayağı bayağı indirim yapılıyor ama dakikalarca kalıyor..

Yeni konular

Geri
Yukarı