RTX 4070 için model önerisi

Kanka ilk 2 3 ay dediğin doğru ama 2 3 ay sonra alev gibi yanıyor.

Alakası yok. Soğutma iyiyse soğuk kötüyse sıcak çalışır kart. Termal macunla ilgili birazcık sıcaklık farkları olabilir ama o her kartta olan bir şey. Gigabyte'ın soğutması genel olarak pek iyi değil.

Boşta 80e çıkması için bir sorunu olması lazım bilgisayarınızda bir virüs olabilir veya bakımını iyi yapmamışsınızdır.

Kanka PC sadece yazın çalışıyor ve biz kasayı agustostu aldık sadece 1 ay kullandı kardeşim ve virüs konusunda çok dikkatli.

Dediğiniz doğru ancak alışveriş kredisi ile alacağım o yüzden o şansım yok maalesef Hepsiburada'da 2 tane seçeneğim vardı o ikisi arasında kalmıştım o yüzden konu açtım.

Bence MSI daha iyi ama ASUS kadar iyi değil ortalama bir kart.

Vallahi almaktan ikisini de vazgeçtim sağ olun zorla 7800XT 4070 tercihi yapmıştım o da olmadı 😂

Alakası yok. Soğutma iyiyse soğuk kötüyse sıcak çalışır kart. Termal macunla ilgili birazcık sıcaklık farkları olabilir ama o her kartta olan bir şey. Gigabyte'ın soğutması genel olarak pek iyi değil.

Tamam da boşta 80e çıkması bir sorun olduğunun göstergesi değil midir kardeşim.

Sadece oyun oda CS2 arada PUBG oynuyorum render filan anlamam pek.

Başka hangi marka kaldı ısınmayan 😂😂

Kanka 0 şaka ASUS zorlamazsan ısınmaz ama oynadığın oyunlar zaten işlemci tabanli ve RX 7800 XT saf güç olarak geçmis RTX 4070'i.

Boşta 80 derece hiçbir kartta normal değil.

Tamam kanka problemli olsun 1 ay kullanılmış kart Valorant da nasıl 117 derece görüyor?

Kanka 0 şaka ASUS zorlamazsan ısınmaz ama oynadığın oyunlar zaten işlemci tabanli ve RX 7800 XT saf güç olarak geçmis RTX 4070'i.

Tamam kanka problemli olsun 1 ay kullanılmış kart Valorant da nasıl 117 derece görüyor?

Evet 7800XT daha iyi ama gerek driver olsun gerek geçmişten beri hep NVIDIA kart kullandığım için 4070 alayım dedim 3060 Ti vardı onu sattım 2 gün önce ekran kartsız kaldım halen de alamadım.

Geri
Yukarı