RTX2080 Sistem Toplama

Furigold

Kilopat
Başlıkta olduğu gibi 2080'li sistem toplamak istiyorum, seçtiğim parçalar:

2700X ve 2070'de güzel fakat sonuçlara bakıldığında 2K'da 2080 ve 2600X daha iyi sonuç veriyor (oyundaki FPS için) ve 2600X 2K'da 2080'e darboğaz oluşturmuyor, render veya yayın işiylede çok uğraşmıyorum o yüzden önemli olan direk oyun performansı benim için. OC ya da sıvı soğutma kullanmayı şu anda düşünmüyorum ama (ileri de sıvı soğutma mecbur kalınırsa çok ısınırsa işlemci kullanılabilir).

Şimdi 1, 500 TL gibi bir bütçe var kasa ve PSU için, fazla kalırsa da işlemciyi ya da ekran kartının bir üst modeline yükseltmeyi düşünüyorum. Sizden kasa ve PSU ya da PSU dahil kasa önerilerinizi bekliyorum, ben Spec-delta kasası ve CX750W PSU düşünmüştüm (PSU kaliteli olsun diye 750W olması değilde yabancı kaynaklarda kaliteli gözüküyor Gold PSU'larla yarışacak gibi) fakat Vatan çalışanları o kasanın içine ekran kartını koyunca az alan kalacağını söyledi ve hava akışı iyi olmaz ısınır dediler ve pahalı diye PSU dahil kasalardan birini önerdiler.

PSU dahil kasalardaki PSU'lar daha kötüdür çoğu tek satılan PSU'lar dan tabii ki fakat PSU'nun kötü olması sistemi çok etkiler mi ona göre, PSU, kasa ve PSU dahil kasa önerilerinizi bekliyorum 1. 500 TL'ye (fazladan para kalırsa daha iyi olur geliştirmek için diğer parçaları) bir de 970 Evo Plus 500 GB yerine 250 GB alınabilir. "Bütün parçalar Vatan'dan olmak zorunda maalesef" ve not olarak bütün bütçem monitör dahil 14. 000 eğer 2080'ile daha iyisini toplayabilecekseniz.

Screenshot_20190614_223510.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı