Rüyalar ve Paralel Evrenler

Makaleler
12
Daha fazla  
Bu konu hakkında bir video ilginizi çekebilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Elbette bunlar halen varsayım kanıtlanmadı daha. Evren hakkında hiçbir şey daha bilmiyoruz. Evrenin sadece %5'lik kısmına ulaşmış sayılırız daha. İlgi çekici konular olduğu bir gerçek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu iki videoya bakabilirsin Berhan.

Rüyalar beynin uydurduğu gereksiz düşüncelerdir. Paralel evrenler bir teoriden öteye gidemedi. Var mıdır? Belki. Ama kanıtlanana kadar var yada yok diyemeyiz.

"Hipotez". Teori bilimsel olarak kanıtlanmış hipotezdir.

iki çeşit rüya vardır Rahmani ve Şeytanı rüyalar Şeytani rüyalar genelde nefsi arzular ve korkulardir devamlı rüyasında yılan çiyan kedi köpek yüksekten düşen rüyada cinsel ilişki yaşayan erkekler veya kadınlar musallat li kişilerdir. Rahmani rüyayı herkez göremez Veli kişiler ve Allah dostu kişiler görür

iki çeşit rüya vardır Rahmani ve Şeytanı rüyalar Şeytani rüyalar genelde nefsi arzular ve korkulardir devamlı rüyasında yılan çiyan kedi köpek yüksekten düşen rüyada cinsel ilişki yaşayan erkekler veya kadınlar musallat li kişilerdir. Rahmani rüyayı herkez göremez Veli kişiler ve Allah dostu kişiler görür
Hocam bişi sorcam bugün rüyamda sürekli bana şeytan cennette deniyordu.Nedendir ?

Her gece rüya göreniniz var mı? Gerçek hayatta ayrı, rüyada ayrı yaşamaya başladım. Sabah dinç değil, yorgun uyanıyorum. Bu durum beni çok yoruyor...

Yeni konular

Geri
Yukarı