Rüyalarınızı anlatın

• Konuyu başlatan kade
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 54
  • Görüntüleme 3B
Rüya mı bilmiyorum, fakat küçüklükten beri(5 yaşından daha küçük halimden beri) bir şey hatırlıyorum. Anlatmak gerekir ise, evin dış kapısından girince direkt koridor görüyorsunuz, evin dış kapısının olduğu yerden koridora bakıyorum annem vardı ve arkadan anneme yavru maymun benzeri şeyler tırmanıyordu koluna, omzuna(Tahmini, hatırladığım kadarıyla 3 kişiydiler), oradan sonrasını hatırlamıyorum, daha sonra yatakta olduğumu hatırlıyorum ve sadece ben varım odada, yavru maymuna benzer şeyler var yine, bir kitapı yırttıklarını görmüştüm, o kitapda arapça şeyler yazıyor diye hatırlıyorum biraz sanki.

Hocam beni pas geçin. Ban yemeyelim gece gece.

Sevgilimden 3 tane vardı. Gerisi malum. 😋
Bir ona, bir ona..
Fena değildi. Uyandığımda tekrar uyuyup görmeye çalışmıştım. :D

Ohoo adam anlatmış neyse ben de anlatıyorum.

Neyse moruk Cyberpunk yeni çıkmış. 7-8 saat aralıksız yayıncıları izlemişim. Artık gözlerim kanlanmış bir yattım yatağa, bir açtım gözlerimi ışıl ışıl. Ya Cyberpunk evreni ya da Ankara Pavyonu emin değilim. Sonra da @MESs¹¹ hocamın deyimiyle bir ona bir ona...

Son düzenleme:
Hocam ben adam akıllı rüya görmüyorum her rüyamda delik deşik oluyorum en son gördüğüm rüyada Vietnam savaşındaydım. Millie'yi rüyada bile görmek nasip olmadı. Genelde benim rüyalarım kavga dövüş uyanınca kolum bacağım yerinde mi kontrol ediyorum rüyada dibime havan falan düştüyse.

Malum rüyalar geliyor arada ama bu aralar pek yoklamıyorlar.

İlginç, güzel rüyalarınızı anlatın. Gülelim biraz 😄. Benim gördüğüm en ilginç rüyalardan birisi; kapalı ve karanlık havanın hüküm sürdüğü bir sabah, bir parkta salıncak sallıyordum. Enteresan olan kısım salıncakta peluş bir köpekbalığı vardı.

Beni sollayan arkadaşa takla attırıyordum. Ne eğlenceli rüyamış bee.

Geri
Yukarı