Rust ilk 105 dakikalık deneyimim

EndlessNight

Decapat
Daha fazla  
Bugün Rust aldım ve sizler için ilk 105 dakika'mı anlatacağım.

İlk doğuşum: Twitch'de ve YouTube'da oyunun videolarını fazlaca izlediğim için az çok ne yapılacağını biliyordum ve hemen loot yapmaya başladım, loot yaparken birisi mikrofonunu resmen ağzına sokmuş bir şekilde küfürler ederek üstüme koşmaya başladı, bana saldırıyordu ve bende şans eseri kendisini öldürdüm (nasıl öldürdüm hala hiçbir fikrim yok) bu arkadaş ile savaşırken canım çok azalmıştı ve canımı yükseltmek için ava çıktım. Birisi karşıma çıktı ve bana doğru koşturmaya başladı, canım az olduğu için ondan kaçmaya başladım. Kendisi 20 metreden kafama taş attı ve öldürdü.

İkinci doğuşum: Doğar doğmaz ağaç keserek loot yapmaya başladım ve loot yaparken birisini gördüm, elinde mızrakla bana koştuğu için kaçmaya başladım ancak kendisi 15 metreden kafama mızrak attı ve öldüm.

Üçüncü doğuşum: Doğunca ilk yaptığım şey loot yapıp kendime mızrak yapmak oldu, yaptığım mızrakla gezerken karşıma biri çıktı ve savaşmak zorunda kaldım. Şanslıydım ki kendisini öldürdüm ( tamamen şansa öldürdüm) canım azaldığı için kimsenin olmadığı bir yere kaçarken bir kurdun saldırısına kurban oldum ve öldüm.

Dördüncü doğuşum: Artık daha deneyimli olduğumu ve kolay kolay ölmeyeceğimi düşündüm, daha doğalı 1 dakika olmamışken karşıdan AK-47'li birisi geldi ve beni tarayarak öldürdü.

Beşinci doğuşum: Bu sefer dikkatli olmaya çalıştım ve güzel yerlerde loot yaptım, kendime bazı eşyalar yaptım. Ev yapmak için loot yapıyordum ve aynı zamanda terkedilmiş bir ev arıyordumki zahmetsiz bir şekilde bir evim olsun, bir tane ev buldum ve kilidi olan bir evdi ancak kilidi açıktı, içeri girdim ve uyuyan 3 kişi gördüm. Büyük bir zevkle hepsinin kafasına mızrak attım ve yataklarını parçaladım, sandıklarına baktıklarımda oklar ve yaylar vardı. Tüm yayları ve okları alıp oradan çıktım, yolda ilerlemeye başladım ve karşıma birileri çıktı, karşıma çıkanların birinin elinde ismini hatırlamadığım revolver benzeri bir silah vardı. Silahsız olanı kolay bir şekilde öldürdüm ancak silahlı olan beni çok zorladı, canım çok azalmıştı ama onu öldürmeyi başarmıştım. Hemen cesetleri lootladım ve ilk kez bir silahı elime aldığım için mutluluktan uçuyordum fakat çatışma seslerini duyan bordo bereliler adeta ak baba gibi etrafımı sardılar ve yüzlerce mermi sıktılar, maalesef öldüm.

Altıncı doğuşum: Loot yapmak için etrafta dolaşırken bir ayı ile karşılaştım ve öldüm.

Yedinci doğuşum: Her an alt+F4 tuşlarına hazır bir şekilde oyuna devam etmeye başladım, sinirden deliye dönüyordum. Güzel bir şekilde lootlarımı yaptım ve her yeri gezmeye başladım, karşıma iyi biri çıktı ve bana yemekler attı. Bir sürü büyük baseler gördüm ve ağzım açık şekilde onlara baktım. Tahtalardan mızrak yaptım ve yoluma devam ettim, ve küçük kasaba gibi bir yere geldim ancak çoğu ev yarımdı, muhtemelen birileri kasaba yapmaya çalışmıştı. Kasabadaki evlerin birine girdiğimde bir sürü mızrak buldum ve hepsini aldım, alttaki envanter çubuğuna hepsini yerleştirdim (ismini hatırlamıyorum linçlemeyin) eğer biri ile savaşırsam hepsini fırlatmayı düşünüyordum. Gezerken biriyle karşılaştım ve kendisini öldürdüm, kendisi canımı biraz azaltmıştı bu yüzden onun üstünde bir yiyecek veya bandaj olması için dua ederek cesedi yağmalamaya başladım ve üstünde hiçbir şey olmadığını gördüm. Çok sinirli bir şekilde yoluma devam ederken başka biri karşıma çıktı ve bana doğru koşturmaya başladı, kendisine 2 tane mızrak fırlattım ama kendisi beni tek vuruşta öldürdü. Sinirden deliye dönüp rage quit attım, şu an oyunu iade etmeyi bile düşünüyorum :D.
Değerli zamanınızı ayırıp bu yazılarımı okuduğunuz için teşekkür ederim, iyi günler dilerim.

Ağzınıza sağlık hocam kısa film gibiydi 😂. Her doğum ölüm anınızı yazarsanız daha çok eğlenebiliriz gibime geliyor.

Rust en az 2 yıl deneyim arayan patronlar gibi. Gerçekten o oyunu oynamak için en az 2 yıl FPS ve hayatta kalma tarzı oyunlarda deneyiminizin olması gerek. Yoksa çekilecek çile değil. 😄

Daha çok ölmek istediğin bir oyun istersen İnsurgency oyna.

Daha çok ölmek istediğin bir oyun istersen İnsurgency oyna.
Squad oynasın. Dağ komandoları tak diye vurur sonra 10 km yürümek zorudna kalır 😂

Rust en az 2 yıl deneyim arayan patronlar gibi. Gerçekten o oyunu oynamak için en az 2 yıl FPS ve hayatta kalma tarzı oyunlarda deneyiminizin olması gerek. Yoksa çekilecek çile değil. 😄

Hayır hocam o oyundan zevk almak için 4.evre kanser olma riskini göz önünde bulundurarak bir 500-600-700 saat harcamanız lazım.

Rust'a ben de heves edip oynamaya başladım.
Oyunda adamlar her şeyi inanılmaz bir şekilde ezberlemiş ve garip garip üsler yapıyorlar.
O yüzden bilen 1-2 kişi ile ekip olman çok daha mantıklı. Hem oyunu öğrenirsin, hem de onlar sayesinde silah vs. elde edersin.
Bir de, grup halinde dolaşanlara karşı tek savaşmak baya zor.

Yeni konular

Geri
Yukarı