Rusya savaşı seçti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Biz bu ülkelerden hangisinin tarafındayız şimdi?
Tarafsız durmaya çalışıyoruz. RTE hem Ukrayna'dan hem de Rusya'dan vazgeçmeyiz diye açıklama yaptı. Rusya tarafından da olumlu dönüşler geldi, Ukrayna krizi Türkiye ile ticaretlerimize zarar getirmez gibisinden.

Tarafsız durmaya çalışıyoruz. RTE hem Ukrayna'dan hem de Rusya'dan vazgeçmeyiz diye açıklama yaptı. Rusya tarafından da olumlu dönüşler geldi, Ukrayna krizi Türkiye ile ticaretlerimize zarar getirmez gibisinden.
Nato Baskı Yapmadıkça Bu Kısmi Tarafsız Politika Kısa Vade de İyi Olabilir Bence.

Yoksa Gidip Sıcak Çatışmaya Dahil Olmak Saçmalık.

Nato Baskı Yapmadıkça Bu Kısmi Tarafsız Politika Kısa Vade de İyi Olabilir Bence.
NATO'nun şu an baskı yapabileceğini düşünmüyorum. Rusya'nın, Ukrayna planından sonra ne yapacağına da bağlı biraz. Şu an tarafsız olmak en mantıklı seçim fakat uzun vadede taraf seçmemiz gerekebilir.

ABD yönetimi, Rusya'nın Washington Büyükelçiliği Müsteşarı'nı sınır dışı etme kararı aldı. (AJ)

Harkov'da mahsur kalan Türk arkadaşlar, metrolardan ve güvenli yerlerden çıkmayın. Rus 8. Muhafız Ordusu'nun bu gece genel taarruz yapacağı rapor ediliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

NATO'nun şu an baskı yapabileceğini düşünmüyorum. Rusya'nın, Ukrayna planından sonra ne yapacağına da bağlı biraz. Şu an tarafsız olmak en mantıklı seçim fakat uzun vadede taraf seçmemiz gerekebilir.
Uzun Vadede NATO Tarafı En İyi Seçim Olacaktır, Fakat Ukrayna dan Sonra Büyük İhtimal Kafkaslara Müdahale Edecektirler, Böyle bir durumda Olursak, Çok Net ve Sert Bir Cevap vermemiz Gerekir.
@emircanunlts hocam dediğiniz doğruymuş Ukrayna çok iyi direniyor.
Ukrayna'nın Ekonomisi Cidden Kötü, Uzun Bir süre Dayanabileceklerine İhtimal Vermiyorum.

Uzun vadede nato tarafı en iyi seçim olacaktır, fakat Ukrayna'dan sonra büyük ihtimal kafkaslara müdahale edecektirler, böyle bir durumda olursak, çok net ve sert bir cevap vermemiz gerekir.

Ukrayna'nın ekonomisi cidden kötü, uzun bir süre dayanabileceklerine ihtimal vermiyorum.

Ben bu kadar direnebileceklerini bile düşünmüyordum ama haklısınız bir yere kadar dayanabilirler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı