Rusya savaşı seçti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bence gerçekten savaş olursa Ukrayna'ya batının ABD'nin yardım edeceğini sanmıyorum ama Ukrayna'nın bütün komşuları yardım eder çünkü biliyorlar sıra onlara da gelecek. O ülkeler eğer bir şey yapmaz ise ecelini erteler o kadar.

An itibariyle Putin'in konuşmalarından dolayı, Rusya'nın borsaları %20-%30 civarlarında düştü.
Putin bunların olacağını önceden hesap etmiştir zaten, ekonomik olarak olumsuz etkilenmemesine karşın günler öncesinden ülkesine rezervi depolamıştır muhtemelen ama söz konusu çıkan bu haberler neticesinde dünya olarak umarım ciddi bir senaryoyla karşı karşıya gelmeyiz..

2.Dünya savaşında olduğu gibi bağımsız olmamız lazım. Bizim bir çıkarımızın olacağını zannetmiyorum destek verirsek. NATO üyesi olabiliriz fakat NATO ne zaman bizim arkamızda durmuş ki bizde onların arkasında duralım. Hadi Ukranya için oy verdik, destek verdik sonu bizim için hiç hayırlı olmaz İran 10 gün gaz akışını kesti ülke sanayisi karıştı, bir de Rusya kessin sonra görün çümbüşü. Avrupalı devletler anca açıklama yapıp kınarlar başka bir şey olmaz. Amerika Avrupalı devletlere güvence verip askeri harekat başlatmadığı sürece kimse elini taşın altına koymaz. Şunu da unutmayın Rusya doğalgaz konusunda eli güçlü yine diyorum İran 10 gün gaz akışını kesti bizim ülke karıştı, Rusya 1 aydan uzun gaz akışını kesse Avrupa karışır.

Kardeş Rusya el ✋ kol hareketleri yapma. İndir o eli !

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı