Rusya savaşı seçti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Suriye içten bölündü insanların ülkesine karşı güveni kalmamıştı kaçmayı tercih ettiler bunu doğru olduğunu savunmuyorum ama Ukrayna'nın askeri gücü ile Suriye'ninki hiçbir zaman aynı değil.
ukranyanın içinde de bilmem kaç tane sabotajcı var ama adamlar tanka molotof kokteyi atmasını biliyor
Adam sevdiği kız ile evlenip sevdiği kız ile savaşmayı biliyor
Adamlar tren hattını söküp anti-tank speri yapmayı biliyor
80 85 yaşındaki nine dedeler orduya katılıyor
5 yaşındaki kız putine ordunu çek diyor

Suriyeliler bacımızı kadınları rahatsız edip nargile içmesini biliyor
Devletten maaş almasını biliyor

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yakıtı biten T-90 tankı. 1 ATGM'ye bakıyor...
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hızlı ilerlemenin bedeli düzgün olmayan ikmaldir yani lojistiktir demiştim. Buyurun izleyin. Rus kurmayları bunları düşünmüyor mu yoksa sokakta bulunan ne kadar eğitimsiz insan varsa orduya mı alınmış bilemiyorum.

Muhtemelen o kesimde bulunan halk silahsız olduğu için karşılık vermemiş. Yoksa karışışınızda açık ve savunmasız bir hedef var.

Batı sınırlarında Putinci, Asya sınırlarında Amerikancı arkadaşlar beni engellerse sevinirim. Hür fikriniz bile yok ve cidden gülmekten karnımı ağrıtıyorsunuz.

Bazı kişiler de biz Suriye'de ne yapıyorsak Rusya'da Ukrayna'da onu yapıyor diyor. Deliriyorum görünce, ağır giresim geliyor da forum kuralları var malum.
Direkt kara listeye alıyorum. Orada huzurlu huzurlu takılıyorlar...

Ukrayna'nın içinde de bilmem kaç tane sabotajcı var ama adamlar tanka molotof kokteyi atmasını biliyor.
Adam sevdiği kız ile evlenip sevdiği kız ile savaşmayı biliyor.
Adamlar tren hattını söküp anti-tank speri yapmayı biliyor.
80 85 yaşındaki nine dedeler orduya katılıyor.
5 yaşındaki kız putine ordunu çek diyor.

Suriyeliler bacımızı kadınları rahatsız edip nargile içmesini biliyor.
Devletten maaş almasını biliyor.

İlkokuldayken Suriyeli tanıdıklarım vardı yeni doğmuş kardeşi vardı babasi savaşta ölmüştü bunlarım çoğu medyaya yansıtılmamıştı kaçan suriyelileri savunmadığımı belirtmiştim. Mesajları okumadan cevap verme lütfen.

Ukranyalılardaki cesaretin çeyreği suriyelilerde oldaydı şu an Suriye'de yaşıyorlardı.

Elin suriyelisi geçiyor anca nargile içiyor çocuk yapiyor zevki hayatini düşünüyor.
Bayram gelincede ülkelerine gidiyorlar. Sınırları kapatsak şunlara almasak çok iyi olacakta.
Nefret ediyorum anca nargile içiyorlar. Ülkede anca onlara çalışıyor. Hocamin dediğine göre doğruluğunu bilmiyorum TYT'nin 165 dakika olmasinin sebebi suriyeliler mis okuduklarini anlayamiyorlar yetistiremiyorlarmis. Bunu bile elin surisi istedi diye yapıyorlar. Çalışmıyorlar anca yatıyorlar ne de olsa devlet para veriyor, çocuk yapiyorlar çocuk başına para alıyorlar. Devlet de bize anca başını alırsın diyor.

İlkokuldayken Suriyeli tanıdıklarım vardı yeni doğmuş kardeşi vardı babasi savaşta ölmüştü bunlarım çoğu medyaya yansıtılmamıştı kaçan suriyelileri savunmadığımı belirtmiştim. Mesajları okumadan cevap verme lütfen.

He unuttum en önemli maddeyi 8 10 tane çocuk yapmak meslekleri olmuş yapamadan duramıyorlar işte ne yapacak adam sıkılıyor.
Hocam %90'ı kaçmıştır eminim ama kanıtlayamam.
Elin suriyelisi geçiyor anca nargile içiyor çocuk yapiyor zevki hayatini düşünüyor.
Bayram gelincede ülkelerine gidiyorlar. Sınırları kapatsak şunlara almasak çok iyi olacakta.
Nefret ediyorum anca nargile içiyorlar. Ülkede anca onlara çalışıyor. Hocamin dediğine göre doğruluğunu bilmiyorum TYT'nin 165 dakika olmasinin sebebi suriyeliler mis okuduklarini anlayamiyorlar yetistiremiyorlarmis. Bunu bile elin surisi istedi diye yapıyorlar. Çalışmıyorlar anca yatıyorlar ne de olsa devlet para veriyor, çocuk yapiyorlar çocuk başına para alıyorlar. Devlet de bize anca başını alırsın diyor.

Oh be uzun uzun yazaktım siz yazdınız hocam bunlarla tartışılmaz.

Bu savaş uzun zamandır göz önünde bulunduruluyordu ancak Rus ekonomisinin bu hale geleceğini putin tahmin etmiş olmalı planı var ama ne diye düşünüyor insan Çin'e tamamen bellerini vermek gibi bir niyet olabilir savaşta.

Bu savaş uzun zamandır göz önünde bulunduruluyordu ancak Rus ekonomisinin bu hale geleceğini putin tahmin etmiş olmalı planı var ama ne diye düşünüyor insan Çin'e tamamen bellerini vermek gibi bir niyet olabilir savaşta.

Çin'e tamamen bellerini bağlayacağını sanmıyorum.
Ne kadar düşmanının düşmanı dostumdur politikası olsa da bu bir savaş savaşda güven de olmaz.

Belarus üzerinden Rusya Polonya'yada askeri sevkiyat yapmış sanırım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı