Rusya savaşı seçti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bilmediğimden soruyorum neden NATO VS RUSYA yazıyorsunuz? Ukrayna AB'ye girmeye çalışmıyor mu? AB VS RUSYA olsun. Bizi AB'ye alan yok sonuçta, AB'ye gelince mülteci toplama kampıyız tehlikeli ülkeyiz ya hani.
Rusya şu an istese NATO'ya savaş açabilir yeterli sebebi var. NATO ile savaşa girmesi için NATO'ya üye bir ülkeye savaş açmış olması yeterli.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son durum nedir?

Rusya, Ukrayna'ya karşı yeniliyor mu? Veya Ukrayna bir şeyler yapıyor mu?

Son durum nedir?

Rusya, Ukrayna'ya karşı yeniliyor mu? Veya Ukrayna bir şeyler yapıyor mu?

Rusya doğru düzgün ilerleyemiyor. Aynen devam ediyor savaş, neredeyse artık anlamadım ben de. Kaç gündür Kiev düşecek güya. Siviller de hayatından memnun gibi. Önceki sayfalara bir göz at. Zelenski'nin konuşmasını paylaştım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu böyle devam edecek gibi. Rusya saldıracak ve Ukrayna savunacak. Artık tamamen Ukrayna'nın kazanacağını düşünmeye başladım.

Çok fazla tank ve zırhlı araçlar bırakılmış zaten. Ukrayna askerleri de bulduklarını imha ediyor veya alıyorlar. Kesinleşti zaten Rusya bu saatten sonra alamaz. İşler istedikleri gibi gitmedi.

Çok fazla tank ve zırhlı araçlar bırakılmış zaten. Ukrayna askerleri de bulduklarını imha ediyor veya alıyorlar. Kesinleşti zaten Rusya bu saatten sonra alamaz. İşler istedikleri gibi gitmedi.

WhatsApp Image 2022-03-02 at 17.46.23.jpeg

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı