Rusya savaşı seçti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ne Amerika ne de Rusya bizim dostumuz Türklerin dostu yoktur hiçbiri bizi sevmiyor
Rusya'nın yanında olmazsak Amerika'nın yanında oluruz Amerika çok mu iyi ?
Sadece Türklerin mi dostu yoktur ? Dünyada hiçbir ülkenin dostu yoktur, çıkar ilişkisi vardır. Ülkeler nasıl işine gelirse onlarla dost olur veyahut olmaz.

Evet, Rusya'nın yanında durmaktansa Amerika'nın yanında durmak iyidir.
Bana göre de Amerika'nın yanında olmaktansa Rusya'nın yanında olmak daha iyidir.
Sadece Türklerin mi dostu yoktur ? Dünyada hiçbir ülkenin dostu yoktur, çıkar ilişkisi vardır. Ülkeler nasıl işine gelirse onlarla dost olur veyahut olmaz.
Hepsi çıkar için mesela olası bir savaşta bir olacak iki ülke belli Amerika ve İngiltere.

Ne Amerika ne de Rusya bizim dostumuz türklerin dostu yoktur hiçbiri bizi sevmiyor.
Rusya'nın yanında olmazsak Amerika'nın yanında oluruz Amerika çok mu iyi?

Kimi okuyorsun kimleri izliyorsun bilmiyorum ama banak alırsa sadece konuşmak için konuşuyorsun sen gidip 2 taraf ile de ters düşecek politikalar izleyip sonrada türkün türkten başka dostu yoktur diyemezsin ya diğer ülkelerin çıkarları ile ters düşecek şeyler yapmayacaksın ya da yalnız kalıyoruz diye ağlamayacaksın.

Açıkçası ülkedeki ve Dünya'daki ABD sevincinden iyice bıktım, Rusya'yı sevmem hainlerdir, ama ABD ye kafa tutan en büyük güç te o.

Doğunun yükselen güçleri karşısında elbette ABD seviciliği yapacağız. NATO hala daha Rusya'nın karşısına almak istemediği bir güç.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı