Rusya savaşı seçti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ukrayna'ya yardımda bulunmak isteyen arkadaşlar:

Stand with the people of Ukraine. Now accepting cryptocurrency donations.
Bitcoin, Ethereum and USDT.

BTC - 357a3So9CbsNfBBgFYACGvxxS6tMaDoa1P

ETH and USDT (ERC-20) - 0x165CD37b4C644C2921454429E7F9358d18A45e14

İddiaya göre Intel, AMD ve TSMC'nin Rus devletine çip satışı yasaklanıyor. Rusya, kendi tasarladığı çipleri bile ürettiremeyecek.
Kaynak?Para dolandırıcıya gitmesin.

Kaynak?Para dolandırıcıya gitmesin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İngiltere Futbol Federasyonu, yakın gelecekte ve hiçbir yaş düzeyinde Rusya ile oynayacakları maçlara çıkmayacaklarını açıkladı.

Avrupa Birliği, Rusya Merkez Bankası ile tüm işlemleri yasakladı. (Reuters)

Putin, Genelkurmay Başkanı Gerasimov'u görevden aldı.

ABD, Ukrayna Silahlı Kuvvetleri’ne 350 milyon dolarlık yardım yapacak.

Norveç Petrol Fonu, Rusya'daki 2.8 milyar dolar değerindeki yatırımlarını dondurma kararı aldı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunlar yaşanırken putin ne yapıyor acaba adamın umurunda değil bunun arkasında bir bit yeniği olduğunu düşünüyorum bunları göz önüne alarak girmediyse putin gerçekten sanıldığı kadar zeki bir başkan değil ileride ne olacak acaba.

Bunlar yaşanırken Putin ne yapıyor acaba adamın umurunda değil bunun arkasında bir bit yeniği olduğunu düşünüyorum bunları göz önüne alarak girmediyse Putin gerçekten sanıldığı kadar zeki bir başkan değil ileride ne olacak acaba.
Putin bu planı bilmem kaç yıldır yapıyor. Ukrayna sınırına yığınak yaptıkları bilmem kaç ay önce belliydi. Göz göre göre Ukrayna yalnız bırakıldı, NATO ülkesi olmadığı için direkt olarak yardım da edilemiyor.

Bunlar yaşanırken putin ne yapıyor acaba adamın umurunda değil bunun arkasında bir bit yeniği olduğunu düşünüyorum bunları göz önüne alarak girmediyse putin gerçekten sanıldığı kadar zeki bir başkan değil ileride ne olacak acaba.
Bir planı olabilir. Fakat sanmıyorum. Rusya Genelkurmay Başkanı'nı işten çıkardığına göre bir şeyler ters gidiyor. Putin herhalde ismini kirletmemek için geri çekilmiyor. Çünkü her dakika onun için çok daha fazla zarara neden oluyor.

Bunlar yaşanırken Putin ne yapıyor acaba adamın umurunda değil bunun arkasında bir bit yeniği olduğunu düşünüyorum bunları göz önüne alarak girmediyse Putin gerçekten sanıldığı kadar zeki bir başkan değil ileride ne olacak acaba.
Değil mi? Adamın sanki bir planı varmış gibi. Hala çok sakin.

Değil mi? Adamın sanki bir planı varmış gibi. Hala çok sakin.
Var zaten. Çok uzun süredir kurduğu plan bu. Öyle gizli saklı da bir plan değil. Putin'in ajanlık zamanlarından beridir Rusya'yı eski SSCB sınırlarına ve gücüne ulaştırma planı var. Bunun içinde politik ve askeri adımlar atıyor. Gizli bir plan değildi yani.

Rusya: Batı silahlarının Ukrayna'ya naklinden sorumlu olanlar hedef alınacak.

Beyaz Saray Sözcüsü Psaki: Çin'in liderlerinin "tarih kitapları yazılırken nerede durmak istediklerini değerlendirmesi" gerekiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı