Rusya, Ukrayna savaşı başladı!

Koronayı kim icat etti bilmiyorum, fakat her şey plana uygun gidiyor. Korona ile tüm devletleri ve vatandaşlarını psikolojik-fiziksel olarak buhrana soktular. Şimdi ise askeri olarak harekete geçiyorlar. Siz ne sanıyorsunuz?

Haklısın kardeşim. Dış minnakların işi bu (!)

Bir aralar halka olası durumda dağıtılacak AK-47'ler konuşuluyordu şu anda ne onlar hakkında bir konuşma duyuyorum ne de eğitim hakkında.

Doğu coğrafyası tehlikeli bir yer, bir de aramızda silah tutmuş şartlı ve yasa dışı sığınmacılar var.
Olası bir
kaos durumunda Türk halkı kötü etkilenecek şart sığınmacılar yüzünden, hâla gelmiş narşist akımlardan ve pozitif ayrımcılıktan yana taraf tutanlar var.
Günümüzde ise topraklarımız ve mülklerimiz ise yabancılar tarafından satın alınıyor, daha fazla söze gerek yok.

Peki siz ne düşünüyorsunuz @Jira bey?
Coğrafyamızın hali n'olacak?

Koronayı kim icat etti bilmiyorum, fakat her şey plana uygun gidiyor. Korona ile tüm devletleri ve vatandaşlarını psikolojik-fiziksel olarak buhrana soktular. Şimdi ise askeri olarak harekete geçiyorlar. Siz ne sanıyorsunuz?
Hocam peki sizce Amerikanın oyunu olabilir mi tüm bunlar?

Ben geçen seneki patates soğan fiyatlarında da dış güçlerin parmağı olduğuna eminim.

Hocam peki sizce Amerikanın oyunu olabilir mi tüm bunlar?

Ben geçen seneki patates soğan fiyatlarında da dış güçlerin parmağı olduğuna eminim.
Dostum birileri plan yapıyor. tıkır tıkır da işliyor.
amerikanın yapmadığını biliyorum ama. son 3 yılda olan bitene bakın. Havana sendromunu araştırın. amerikalı diplomatlara ve istihbarat çalışanlarının beyinlerine 2 yıldır sonik silah ile saldırıyorlar. Bunu kim mi yapıyor? Planı yapan devletler veya kişiler. Korona yarasadan bulaşmış diye herkese algı oluşturdular. Peki yüzyıllardır her şeyin yendiği çinde neden 3 yıl önce virüs çıkıyor tüm dünyayı etkisi altına alıyor? Neden çin şaka yapar gibi açıklamalar yapıyor? Neden bilerek bu salgını durdurmak varken, tüm dünyayı düşünmek varken sadece kendilerini düşündüler?

amerikanın yapmadığını biliyorum ama. son 3 yılda olan bitene bakın. Havana sendromunu araştırın. amerikalı diplomatlara ve istihbarat çalışanlarının beyinlerine 2 yıldır sonik silah ile saldırıyorlar. Bunu kim mi yapıyor? Planı yapan devletler veya kişiler. Korona yarasadan bulaşmış diye herkese algı oluşturdular. Peki yüzyıllardır her şeyin yendiği çinde neden 3 yıl önce virüs çıkıyor tüm dünyayı etkisi altına alıyor? Neden çin şaka yapar gibi açıklamalar yapıyor? Neden bilerek bu salgını durdurmak varken, tüm dünyayı düşünmek varken sadece kendilerini düşündüler?

Ya tamam da kardeş Allah aşkına, Tayvan ve Ukrayna meselesi 50 yıllık belki. Elbet bu günler gelecekti. Bahsettim ben 8. sayfada.

Evet evet hatta bu oyunu kuranlar bunu çözdüğün için senden susmanı ve bu çok gizli planı bir daha kahve gibi ulu orta yerlerde konuşmamanı istiyor.

Dostum sen en anlatıyorsun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı