Rusya, Ukrayna savaşı başladı!

Acaba Rusya, Zelensky hükümetini yıkıp yeni bir Rus yanlısı hükümet kurmak için mi bu savaşı yapıyor?
Rusya basta dedi Ukrayna'nın natoya girmesi bizim icin tehlike benim fikrim kotu yonettigi icin Zelenskyi erken seçime mağdur bırakıcaklar yerine ya birini yada kuralları uzerine birini getirip natoya girmesini engelleyecekler.

Rusya basta dedi Ukrayna'nın natoya girmesi bizim icin tehlike benim fikrim kotu yonettigi icin zelenskyi erken seçime mağdur bırakıcaklar yerine ya birini ya da kuralları uzerine birini getirip natoya girmesini engelleyecekler.

Anladım o zaman. Bence Rusya ile dostluğa devam etselerdi bu olaylar olmazdı.

İnsanlığa en çok zarar veren şeylerden birisi otoriterlik. Saçma sapan kararlar yüzünden yüzlerce masum insan ölüyor, Rusya uluslararası hukukun içinden geçmiş durumda. Savaş alanına katlettiği insanları gizlemek için mobil krematoryum taşıdığı iddiaları da var. Bunların sağı solu belli olmaz, savaş bir insanlık suçudur.

İşte natoya güvendi şu an ne nato ne Amerika'dan ses seda var.

Ben Rusya'cı ve Çin'ciyim. Ama Amerikan milletine saygı duyuyorum, amerikan hükümetini değil. Bu da demektir ki sana katılıyorum.
İnsanlığa en çok zarar veren şeylerden birisi otoriterlik. Saçma sapan kararlar yüzünden yüzlerce masum insan ölüyor, Rusya uluslararası hukukun içinden geçmiş durumda. Savaş alanına katlettiği insanları gizlemek için mobil krematoryum taşıdığı iddiaları da var. Bunların sağı solu belli olmaz, savaş bir insanlık suçudur.
Görüşlerimiz zıt ama saygı duyarım.

Geri
Yukarı