RX 460 WattMan hatası

wattman hatası derken nasıl yani biraz daha açar mısın ? ben de yeni aldığım pcde yaşadım oyunlarda bir anda ekran gidiyordu gelmiyordu vs. undervolt işlemi yaparak çözdüm wattman sorununu
oyun oynarken bi anda gidiyo sonra ekran geliyor ve hata veriyor "grafik sürücüsü bağlantisı kesildi bu durum kurtulmak içi" diye bi hata veriyor
wattman hatası derken nasıl yani biraz daha açar mısın ? ben de yeni aldığım pcde yaşadım oyunlarda bir anda ekran gidiyordu gelmiyordu vs. undervolt işlemi yaparak çözdüm wattman sorununu
oyun oynarken ekran bi anda gidiyor sonra geliyor "grafik sürucüsü baglantisı kesildi bu durumdan kurtulmak için" diye bi hata geliyor
Hocam, bu sorun genelde sürücü kaynaklı olur. Mevcut sürücüyü DDU ile kaldırıp 20.9.1 WHQL sürücüyü yükleyip deneyin. Bu işlemden önce eksik olan Windows güncellemisi varsa yapın.
Amd Radeon uygulaması yüklenmiyor sorunlar üst üste gelmekte pc yeniden de başlamıyor

Son düzenleme:
Oyun oynarken bir anda gidiyor sonra ekran geliyor ve hata veriyor "grafik sürücüsü bağlantisı kesildi bu durum kurtulmak içi" diye bir hata veriyor

Oyun oynarken ekran bir anda gidiyor sonra geliyor "grafik sürucüsü baglantisı kesildi bu durumdan kurtulmak için" diye bir hata geliyor

AMD Radeon uygulaması yüklenmiyor sorunlar üst üste gelmekte PC yeniden de başlamıyor

Undervolt işlemi yapar mısınız ekran kartına? Ve sürücülerin güncel olduğuna emin olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı