RX 480 yerine alınabilecek ekran kartı önerisi

Evet, OC'li bir şekilde geliyor. OC'den çok fazla fark bekleme, en fazla 3 FPS oynuyor.
kart ömrüne bi zararı var mı ?

birde şunu sormak istiyorum herkesin durumu 20 bin tl lik sisteme yetmiyor mesela benim o nedenle taksitle alıcam ekran kartını fakat hani taksit bakımından ya da daha ucuza nasıl getiririm bana bu konuda yardımcı olma şansınız var mı ? ne kadar taksit o kadar iyi :/

Galax kendi belirli bir limitte yaptığından sıkıntı olmaz. Sonuçta bir üretici kartının garantiye gelmesini istemez değil mi? :)

Marka kalitesi ve yazılım olarak Galax kullanmaktansa Gigabyte kullanmayı tercih ederim. "Sebep?" diyerek aklınca ikisi de aynı performansı verecek demeye getirmeye çalışma bizde biliyoruz ama madem bütçe 1500 lira 1440 lira verip Gigabyte alınabilir. Benim bütçem ikisine de yetse arada uçuk bir fark da yoksa kasamın içinde Galax değil Gigabyte olmasını isterim.

Marka kalitesi ve yazılım olarak Galax kullanmaktansa Gigabyte kullanmayı tercih ederim. "Sebep?" diyerek aklınca ikisi de aynı performansı verecek demeye getirmeye çalışma bizde biliyoruz ama madem bütçe 1500 lira 1440 lira verip Gigabyte alınabilir. Benim bütçem ikisine de yetse arada uçuk bir fark da yoksa kasamın içinde Galax değil Gigabyte olmasını isterim.
anladım peki hani sadece sormak istiyorum teknik destek ve garanti süresi bakımından bi bilgim yok kendi sitesi de ingilizce olduğu için bulamadım açıkcası ve anakartım msi işletim sistemim windows 10 pro 64 bit (korsan) bide bunların hangi örnek olarak msı afterburner programı gibi programları varmı varsa performansı nasıl? bilginiz var mı?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı