RX 5500 madencilik değerleri

Voltajları 700,700,700 frekansları ise 800,949,1098 yapıp deneyin hocam.

Sizin dediğiniz gibi olmuyor hocam. En fazla böyle oluyor, böyle yapmalı mıyım ?

P2 olan değişmiyor.

6456546.png

@android3 Böyle şu an.

5555555.png

Son düzenleme:
62W iyi hocam. Memory clock değerini artırmayı denediniz mi peki?
Hocam maalesef ayarları geri aldım. Voltaj düşürünce bilgisayar kapanıyordu.

Size gösterdiğim ayarlar ile de ara sıra ekranda garip şeyler çıkıyordu. O yüzden eski haline getirdim ayarları.

Şu an 2miners ile birlikte kazım yapıyorum, umarım yarına param yatar. Yatmazsa Binance'a geri döneceğim.

Hocam maalesef ayarları geri aldım. Voltaj düşürünce bilgisayar kapanıyordu.

Size gösterdiğim ayarlar ile de ara sıra ekranda garip şeyler çıkıyordu. O yüzden eski haline getirdim ayarları.

Şu an 2miners ile birlikte kazım yapıyorum, umarım yarına param yatar. Yatmazsa Binance'a geri döneceğim.
Ayarlar karttan karta değişiyor hocam optimum ayarları deneme yanılma ile bulmak gerekiyor :) Ben bu ayarları bulana kadar kaç kere reset atmak zorunda kaldım :)
Ödeme eşiğini geçerseniz yarın saat 17:00'ye kadar ödeme hesabınıza geçer.

Ayarlar karttan karta değişiyor hocam optimum ayarları deneme yanılma ile bulmak gerekiyor :) Ben bu ayarları bulana kadar kaç kere reset atmak zorunda kaldım :)
Ödeme eşiğini geçerseniz yarın saat 17:00'ye kadar ödeme hesabınıza geçer.
Normalde Memory Clock 1850 civarlarında, 1900 yapsam bile 10-15 dakika sonra kafayı yemeye başlıyor bilgisayar.

Sanırım kartım O.C. için müsait değil, zaten O.C. Edition.

Hocam baştan anlatıyorum.
ETH olarak kazıyorsun 24 saat sonu atıyorum 0,00100 ETH oldu bu kaç nano koin yapıyorsa onun karşılığı nano yatıyor hesabına sen nanoyu hesabına yattıgında sat ETH al bitti kaybın binde 2 oda Binance komisyonu %10 fark nerede çıktı onu anlamadım?
Ayrcıa buradaki knouyu oku ben 2 rigimide 2minmer geçirdim günlük alıyorum nanoyu satıp ETH alıyorum hatta 15 dk lıkta bakıp alttan alıyorum daha fazla ETH'ım oluyor.

Yaptığın işlemler mantıklı fakat nanoları aldıktan sonra ETH birden yükselirse zararda olma şansı da var. Senin hesaba göre sürekli gözün ETH grafiğinde olmalı. Bende mi nano mu depolasam diye düşündüm açıkçası fakat ETH olarak depolamak daha güven verici. Uzun süre kazıp tek seferde ödeme almak kaydıyla tabii ki.

Geri
Yukarı