RX 5500 XT sistem pikselleşiyor

Şeyhmus 1905

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni bir sistem aldım ben. Sistemim AMD Ryzen 5 1600 AF, ekran kartıim ASUS Dual RX 5500 XT OC 8 GB, RAM ise 500 GB SSD SanDisk Ultra, RAM ise XPG Gammix D30 kırmızı. Anakartim ise ASUS Prime B450M. Arkadaşlar sistem bu şekilde ve alalı 2 hafta oluyor. CS:GO oynarken ekranımda tuhaf renkli bir şeyler oluyor. Umarım yardımcı olursunuz, ya da sistemi iade mi etmeliyim? Monitör 144 James Donkey.

IMG_20210107_215947.jpg

Dosya Ekleri

• IMG_20210107_220641.jpg
    IMG_20210107_220641.jpg
    159,5 KB · Görüntüleme: 41
Hocam ekran kartında falan sıkıntı yok. Ya ekran kartı driveri ya da oyun güncellemesinde bir sıkıntı var. Aynı konuyu 10 gün önce açtım gelişmelerden haberdar ederim. RX 5500 XT CS:GO görüntüde noktalar
Zaten çok saçma bir hata aynı ekran kartının Sapphire markasını kullanıyorum. Ve Steam ile iletişime geçtim. Dedikleri şeylere yapmama rağmen olay çözülmedi. Oyun geliştiricilerine ileteceklerini yeni güncelleme beklemelerimi söylediler.
Arkadaşlar yeni bir sistem aldım ben. Sistemim AMD Ryzen 5 1600 AF, ekran kartıim ASUS Dual RX 5500 XT OC 8 GB, RAM ise 500 GB SSD SanDisk Ultra, RAM ise XPG Gammix D30 kırmızı. Anakartim ise ASUS Prime B450M. Arkadaşlar sistem bu şekilde ve alalı 2 hafta oluyor. CS:GO oynarken ekranımda tuhaf renkli bir şeyler oluyor. Umarım yardımcı olursunuz, ya da sistemi iade mi etmeliyim? Monitör 144 James Donkey.monitoru display porttan kullanıyorum
Hocam ekran kartında falan sıkıntı yok. Ya ekran kartı driveri ya da oyun güncellemesinde bir sıkıntı var. Aynı konuyu 10 gün önce açtım gelişmelerden haberdar ederim. RX 5500 XT CS:GO görüntüde noktalar
Zaten çok saçma bir hata aynı ekran kartının Sapphire markasını kullanıyorum. Ve Steam ile iletişime geçtim. Dedikleri şeylere yapmama rağmen olay çözülmedi. Oyun geliştiricilerine ileteceklerini yeni güncelleme beklemelerimi söylediler.
Ya benim korkum durumun ciddi olabileceği onun için hatanın nerde olabildigini bulabilsem monitör yada kasa yi iade ederim, hangisinde sorun varsa ona göre, ürünleri alalı 2 hafta oluyor çünkü, teknik servise ulaşmayı düşünüyorum ama bir sorun yoksa kasada boşu boşuna göndermiş olacam ayrıca önümüzdeki günlerde sınavlar im olacağından göndermek istemiyorum , monitörümde ölü piksel testi temiz çıktı, umarım geri dönüşünüz olur

Son düzenleme:
Arkadaşlar yeni bir sistem aldım ben. Sistemim AMD Ryzen 5 1600 AF, ekran kartıim ASUS Dual RX 5500 XT OC 8 GB, RAM ise 500 GB SSD SanDisk Ultra, RAM ise XPG Gammix D30 kırmızı. Anakartim ise ASUS Prime B450M. Arkadaşlar sistem bu şekilde ve alalı 2 hafta oluyor. CS:GO oynarken ekranımda tuhaf renkli bir şeyler oluyor. Umarım yardımcı olursunuz, ya da sistemi iade mi etmeliyim? Monitör 144 James Donkey. Monitöru Display Port'tan kullanıyorum.

Ya benim korkum durumun ciddi olabileceği onun için hatanın nerede olabildigini bulabilsem monitör ya da kasa yi iade ederim, hangisinde sorun varsa ona göre, ürünleri alalı 2 hafta oluyor çünkü, teknik servise ulaşmayı düşünüyorum ama bir sorun yoksa kasada boşu boşuna göndermiş olacağım ayrıca önümüzdeki günlerde sınavlar im olacağından göndermek istemiyorum, monitörümde ölü piksel testi temiz çıktı, umarım geri dönüşünüz olur.

Dostum bu hata bir tek silah yarışında var değil mi ve diğer oyunlarda ve diğer haritalarda sorun yok.

Dostum bu hata bir tek silah yarışında var değil mi ve diğer oyunlarda ve diğer haritalarda sorun yok.
Silah yarışında tek oluyor ,oynadikcâ silah değiştirilen bölgede oluyor.Zulada olmuyor yada CS go nün diğer oyunlarında olmuyor,beni düşündüren şey neden bizde tek oluyor , arkadaşim böyle sorunlarla karşılaşıyor,üstelik onun sistemi benimkinde düşük,ben ise sistemimi ve monitör ü 2 hafta önce aldım
Silah yarışında tek oluyor ,oynadikcâ silah değiştirilen bölgede oluyor.Zulada olmuyor yada CS go nün diğer oyunlarında olmuyor,beni düşündüren şey neden bizde tek oluyor , arkadaşim böyle sorunlarla karşılaşıyor,üstelik onun sistemi benimkinde düşük,ben ise sistemimi ve monitör ü 2 hafta önce aldım
Arkadaşımla silah yarışında oynadığında bende tek oluyor,diğer kişilerde olmuyor

Hocam biliyorum bende de aynı problem var Ekran kartı da aynı. Büyük ihtimalle ekran kartı driver sorunu yeni güncellemeyi bekleyeceğiz yapacak bir şey yok şu an. Steam ile iletişime geçtim fakat onlar da çözüm bulamadı İletişime geçeriz bir gelişme olursa.
Canını sıkmaya gerek yok amd nin ekran kartı driverlari genelde ilk aşamada sorunlu oluyor . Hallederler diye düşünüyorum amd ile de iletişime geçicem . Hani desem ki ekean kartı arızalı seninki asus benimki Sapphire yani kesinlikle driver sorunu

Arkadaşımla silah yarışında oynadığında bende tek oluyor,diğer kişilerde olmuyor

Yeni konular

Geri
Yukarı