RX 5700XT Deneyimi ve servis süreci

Bu dayanak değil firmanın kendini garanti altına alması için yapmış olduğu bir set duvar diyebiliriz. Merak etmeyin haklarımı gayet iyi biliyorum. İade etmek istersem her halükarda o kartı dener sonrada bir güzel paketler iademi de alırım. Siz haklısınız sadece firmanın saçma prosedürünü açıklamak istedim.
Son olarak aldığınız ekran kartı nedir ?

Merhaba RX5700 almayı düşünüyordum ama kafamda soru işareti oldu beklemek lazım ya da RTX2060 mantıklı gibi geldi. Sizede geçmiş olsun.
Kafanda soru işareti kalmasına gerek yok Sapphire ürünü alabilir rahatlık ile kullanabilirsin.
Ben Sapphire 5700XT Pulse modelini aldım herhangi bir ısınma yada ses problemi yaşamıyorum.
Kartın en güzel yanı fanları sıcaklığa göre otomatik çalışıyor olması ve inanır mısın bir çok oyunu ultra ayarlar da oynamama rağmen çoğu zaman ısının düşük olmasından fanlar duruyor.

Ben bas bas bağırarak söylüyorum herkese. ASUS'u tercih etmeyin. 5 kuruş daha fazla verin Gigabyte, MSİ gibi daha iyi firmaları tercih edin. ASUS çok dandik. Sadece Türkiye'de isim yaptığı için bu kadar pahalıya satabiliyorlar. Ben MSİ kullanıcısıyım ve hiçbir problemim olmadı bugüne kadar kullandığım ürünlerinde. Keza Gigabyte da aynı şekilde kaliteli ve ilgili bir firmadır. Umarım düşüncelerinize bir nebze fayda sağlamıştır yorumlarımız. İyi sosyaller.

Ben bas bas bağırarak söylüyorum herkese. ASUS'u tercih etmeyin. 5 kuruş daha fazla verin Gigabyte, MSİ gibi daha iyi firmaları tercih edin. ASUS çok dandik. Sadece Türkiye'de isim yaptığı için bu kadar pahalıya satabiliyorlar. Ben MSİ kullanıcısıyım ve hiçbir problemim olmadı bugüne kadar kullandığım ürünlerinde. Keza Gigabyte da aynı şekilde kaliteli ve ilgili bir firmadır. Umarım düşüncelerinize bir nebze fayda sağlamıştır yorumlarımız. İyi sosyaller.
Görüşleriniz için teşekkürler. Ancak bir uyuşmazlık sezdim sanki :). Emin olun diğer firmalar daha uygun fiyatlı. Ben Gigabyte Aorus 2060 Super'e geçtim. Çok memnunum 2K'da 5700XT ile arasında zaten uçurum yok. Tekrardan teşekkürler.

Geri
Yukarı