RX 580 4 GB vs. 8 GB

V4 sistemi yükseltme yaparak alabilirsiniz, SSD ve PSU yola giderken güvenilmeyen arabalar gibidir. Yükseltme dediğim 240GB M.2 SSD + 1TB HDD sebebi ise Toshiba SSD'ler sağlık olarak sorunlu. JD ise :) JD.
Evde zaten 2 tb hdd var :D
V4 sistemi yükseltme yaparak alabilirsiniz, SSD ve PSU yola giderken güvenilmeyen arabalar gibidir. Yükseltme dediğim 240GB M.2 SSD + 1TB HDD sebebi ise Toshiba SSD'ler sağlık olarak sorunlu. JD ise :) JD.
Ben ilk v4 alacaktım soğutucu stoğu bitti kasa bitti bekledim 2 gün gelmeyince webtekno silver ;)
Evde 2 TB HDD var onu kullanacağım birde ;)
Ben her ssd ile ilgili hem iyi hem kötü yorumlar gördüm jd sıkıntılı mıdır sence bir de psu + kasa teşekkürler şimdiden

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı