RX 580 8 GB için 750-1250 TL Monitör tavsiyesi

Discorama Music

Kilopat
Yer
Istanbul
Daha fazla  
Meslek
Dj,Arranger,Music Producer
i7 3770k, 16 GB 2000MHZ RAM, RX 580 Nitro 8 GB ekran kartli sisteme giris seviye 144 Hz 24” monitor aramaktayim. Giris seviyede bir cok monitor mevcut ama marka, panel hizi, renk gamutu, FreeSync vs gibi ozelliklere gore en uygun en dusuk butceli monitor onerilerinizi alabilir miyim?

Butce 750-1250 TL.
Bu monitorun tek kullanim amaci Overwatch 144+FPS ile competitve oynamak. (FreeSync olmali)

Son düzenleyen: Moderatör:
i7 3770k, 16 GB 2000MHZ RAM, RX 580 Nitro 8 GB ekran kartli sisteme giris seviye 144 Hz 24” monitor aramaktayim. Giris seviyede bir cok monitor mevcut ama marka, panel hizi, renk gamutu, FreeSync vs gibi ozelliklere gore en uygun en dusuk butceli monitor onerilerinizi alabilir miyim?

Butce 750-1250 TL.
Bu monitorun tek kullanim amaci Overwatch 144+FPS ile competitve oynamak. (FreeSync olmali)

Tam istediğin gibi.

Bu arada sahibinden’de Acer Predator var bir tane temiz 1250 TL fiyatli,sizce mantiklimi?
Yoksa yukaridaki modellerden biri ile mi yoka devam edeyim? Ayrica ikisi arasinda hangisi daha iyi?

Tam model adı yazmıyor fakat biraz araştırdım resmini koyduğu monitörün aynısına rastladım. Panel IPS değil TN diye geçiyor tabi aynı monitör ise. Ayrıca 1 MS IPS oyuncu benim bildiğim kadarıyla yok. Ekranın sol alt köşesinde çizik var demiş gerçek resimleri ve monitörün tam model ismini isteyin.
Bana kalırsa uzak durun. 🙂 Fakat derseniz ki bir bakayım, tam model ismini ve resimleri attıktan sonra yardımcı olmaya çalışırım.
Tam model adı yazmıyor fakat biraz araştırdım resmini koyduğu monitörün aynısına rastladım. Panel IPS değil TN diye geçiyor tabi aynı monitör ise. Ayrıca 1 MS IPS oyuncu benim bildiğim kadarıyla yok. Ekranın sol alt köşesinde çizik var demiş gerçek resimleri ve monitörün tam model ismini isteyin.
Bana kalırsa uzak durun. 🙂 Fakat derseniz ki bir bakayım, tam model ismini ve resimleri attıktan sonra yardımcı olmaya çalışırım.
Düzenleme: 1 MS IPS monitörler varmış piyasada. 🙂

Son düzenleme:
Peki hocam bir sey daha sormak istiyorum,240hz ile 144hz arasinda gercekten fark edilebilir bir fark varmi? 60 ile 144 arasinda yaklasik 3-4 kat fark var deniyor fakat 240hz icin herkes farkli seyler diyor.

Bana kalırsa uzak durun. [emoji846] Fakat derseniz ki bir bakayım, tam model ismini ve resimleri attıktan sonra yardımcı olmaya çalışırım.

Düzenleme: 1 MS IPS monitörler varmış piyasada. [emoji846]

“xb241hbmipr” modeli buymus.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı