RX 580 8 GB neden alınmamalı?

ASUS ROG STRIX RX580 8 GB kullanicisiyim. Dedigin gibi WattMan sorunu oluyor aşırı nadir 2 3 hafta bir gibi fakat onun disinda avantajlarini saysan dezavantajindan fazladir. En memnun oldugum tarafi en son cikan oyunlari en kotu durumda medium settings oynuyorum ve sogutmasi efsane bir şey.

BIOS konusunda bana sıkıntı etmez CH341A programlayıcım var. PSU ve ısınma tarafında da uğraşmayı severim.

Arkadaşlar temizini bulup alırsanız sizi üzmez. 4 yıl kullandım bu kartı 100'den fazla içlerinde AAA bulunduran oyun oynadım beni hiç üzmedi. Temizliğine dikkat ederseniz ve düzgün kullanırsanız yormaz sizi.

Aynen öyle dostum.

Hala günü kurtaran bir kart çünkü. termal bakım ve temizleme sonrası gayet götüren bir kart.

Her kart götürür ihtiyaca göre lakin özellikle 5500 XT ve 1660 gibi alternatifleri varken milletin fosil kartlara dadanması ilginç bir olay. Çoğu uygun fiyat da vermiyor, sırf herkes kullanıyor diye normalmiş gibi geliyor. Daha yeni sıfır 580'e 3500 TL döken oldu forumda.

1050 Ti ile RX 580 Türkiye'de kazıklama aracı tamamen "arkadaşım 1050 Ti kullanıyor GTA BEŞ açıyormuş, bizim emmoğlu 580 kullanıyor efsane kartmış" tüm muhabbet bu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…