RX 580 madencilik performansı düşük

Mehmet ylmaz

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle bende 5 adet RX 580 mevcut ama nedense ne yaparsam yapayım mining kazarken 7'nin üzerine çıkmıyor. İnternette baktığımda 30 küsurat kasanlarda var ama ben bırak 30'u 7'nin üstüne çıkamıyorum bu konuda bilgili bir arkadaş bana yardımcı olabilir mi?
Hangi mining programı indirmeliyim fan hızlarını nasıl ayarlamalıyım hangi programlar önerilir bu tarz konularda yardımcı olursanız sevinirim.

Siz bu işi yapan birisi olarak internet cafe işletiyoruz mûşteriler cok sıkıntı yaşar mı online oyunlarda
Aman hocam mining yaparken oyun açtırma sakın :D Haricinde hiç bir şey olmaz kartlar biraz fazla tozlanır fanlar durmadan döneceği için. Bir de kasanın içinde olacağı için Rig üstündeki kartlardan daha fazla ısınır. Ama size tavsiyem kartları 25-26 mh a sabitlemeniz internet kafe işi için. Kartlar çok zorlanmasın. Kazanç 2-3 kuruş düşük olsun ama kartların ömrü uzun olsun.

Aman hocam mining yaparken oyun açtırma sakın :D Haricinde hiç bir şey olmaz kartlar biraz fazla tozlanır fanlar durmadan döneceği için. Bir de kasanın içinde olacağı için Rig üstündeki kartlardan daha fazla ısınır. Ama size tavsiyem kartları 25-26 mh a sabitlemeniz internet kafe işi için. Kartlar çok zorlanmasın. Kazanç 2-3 kuruş düşük olsun ama kartların ömrü uzun olsun.
Teşekkürler o zaman yarın dediklerinizi deniyip değerlere bakacağım 25 sabitleyip aylık gelirine bakacağiz artık bu arada 4 gb ekran kartları için hangi miningleri önerirsiniz onlarda boş durmasın😂😂

Yeni konular

Geri
Yukarı