RX 580 madencilik performansı düşük

Mehmet ylmaz

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle bende 5 adet RX 580 mevcut ama nedense ne yaparsam yapayım mining kazarken 7'nin üzerine çıkmıyor. İnternette baktığımda 30 küsurat kasanlarda var ama ben bırak 30'u 7'nin üstüne çıkamıyorum bu konuda bilgili bir arkadaş bana yardımcı olabilir mi?
Hangi mining programı indirmeliyim fan hızlarını nasıl ayarlamalıyım hangi programlar önerilir bu tarz konularda yardımcı olursanız sevinirim.

Aman hocam mining yaparken oyun açtırma sakın :D Haricinde hiç bir şey olmaz kartlar biraz fazla tozlanır fanlar durmadan döneceği için. Bir de kasanın içinde olacağı için Rig üstündeki kartlardan daha fazla ısınır. Ama size tavsiyem kartları 25-26 mh a sabitlemeniz internet kafe işi için. Kartlar çok zorlanmasın. Kazanç 2-3 kuruş düşük olsun ama kartların ömrü uzun olsun.

Aynen öyle hocam katılıyorum. Ama maksat müşteri yokken de para kazansın.

Mh değerine göre değişir Ravencoin calculator yazın Google amcaya girip hesaplayın rastgele bir sitede.
Eywallah hocam sizle özel olarak iletişime geçebilir miyim acaba yarın iş ve okul gibi yoğun tempodan sonra deneyeceğim müsait olursanız eger size danışarak yapmak isterim
AMD Radeon Software üzerinden GPU İş Yükü ayarını "Bilgi İşlem" olarak ayarlayıp deneyin.
Kanka girdim uygulamaya ama bilgi işlem kısmını bulamadım

Son düzenleme:
Eywallah hocam sizle özel olarak iletişime geçebilir miyim acaba yarın iş ve okul gibi yoğun tempodan sonra deneyeceğim müsait olursanız eger size danışarak yapmak isterim

Kanka girdim uygulamaya ama bilgi işlem kısmını bulamadım
AMD Radeon Software > Ayarlar > Ekran Kartları > Gelişmiş (aşağı kaydırınca) > GPU İş Yükü "Bilgi İşlem" bu ayarı açmamız gerekiyor.

AMD Radeon Software > Ayarlar > Ekran Kartları > Gelişmiş (aşağı kaydırınca) > GPU İş Yükü "Bilgi İşlem" bu ayarı açmamız gerekiyor
AMD Radeon Software > Ayarlar > Ekran Kartları > Gelişmiş (aşağı kaydırınca) > GPU İş Yükü "Bilgi İşlem" bu ayarı açmamız gerekiyor.
Teşekkürler hallettim 5 adet mevcut 24 saat içerisinde ne kadar gelir elde ederiz bir bilgi iz var mı

Geri
Yukarı