RX 580 Sistem Oyun Oynarken Kilitleniyor

PSU yetersiz, AMD kendisi gereksinimlerini söylemiş zaten " AMD Radeon RX 580 - On your average system the card requires you to have a 500 Watt power supply unit as minimum. " diye.

Herkes yeter dediği için aldım araştırmıştı
PSU yetersiz, AMD kendisi gereksinimlerini söylemiş zaten " AMD Radeon RX 580 - On your average system the card requires you to have a 500 Watt power supply unit as minimum. " diye.
çoğu kişi yeter dediği için aldım

Kullanmadan yorum yapan çok insan var, boştayken belki yetebilir ama yük altındayken yetmez.
the witcher oynadım kapanmadı assasins creed unity oynadım kapanmadı rocket leaguede nasıl kapanıyor sistem isteyen oyun değilki
Sorunum çözüldü ekran kartının güç kablosu hiç farkedilmeyecek şekilde çok az çıkmış şansa farkettim

Son düzenleme:
Bu sorun bende de var. PSU 600W. Sanırım bütün MSI RX580 ler de bu tür sorunlar var. Ben hala çözemedim.

Sistemim;

-AMD Ryzen5 2600 işlemci
-MSI ARMOR RX580 8 GB Ekran Kartı
-ASUS B450M PRO M2-V2 Anakart
-XIGMATEK 600W 80+ Güç Kaynağı
-1TB WD HDD
-240GB CORSAIR SSD
-RAMPAGE CARISMA KASA

Bu sorun bende de var. PSU 600W. Sanırım bütün MSI RX580 ler de bu tür sorunlar var. Ben hala çözemedim.

Sistemim;

-AMD Ryzen5 2600 işlemci
-MSI ARMOR RX580 8 GB Ekran Kartı
-ASUS B450M PRO M2-V2 Anakart
-XIGMATEK 600W 80+ Güç Kaynağı
-1TB WD HDD
-240GB CORSAIR SSD
-RAMPAGE CARISMA KASA
Rx570 sistemim var sorun bendede var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı