RX 580 ve i7 2600K Oyunlarda Ani Donmalar ve Siyah Ekran

ahmet54451

Decapat
Benim sorunum şöyle: Bu ekran kartımla PUBG'de bazen sorun vermiyor, bazen oyun esnasında birden ekran siyah oluyor, donuyor. Klavyenin ışıkları da kapanıyor, bazen kendine geliyor. Kapatıp açmak zorunda kalıyorum. Acaba kartım mı sorunlu yoksa sistemsel mi bir şey var? FPS değerlerim cok iyi ama bazen böyle ekran siyah olup donuyor birden bire. Normal Chrome'de desktopta hiçbir sorun yok.

Ve Bir de powermde 6 pin desteği var ekran kartı 8 pin istiyor. 6 taktım çalışıyor böyle. Acaba sorun bundan mı kaynaklı?

Sistem Özelliklerim:
  • i7 2600k
  • Kingston 3X4 GB 1333MHZ
  • Cooler Master 460W power
  • 240GB SSD

Geç olmadan PSU'yu değiştirin daha büyük belalar açmasın.
sitelerde 460 wattın yeteceği söyleniyo kartmı bozuk buna emin olamıyorum valley benchmark ultra ayarlada 4 5. dakkalarda donuyor ekran kitleniyor pc. bazen 2 saat pubg oynuyrum bişi yok bazende yarımm saatte bir kitleniyor ekran kartı bozukmu anlayamıyoruz kimsede anlayamıoyr bu technopattan da cok destek olan yok

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı