RX 6600 ekran kartı görüntüsü bozuk

Kullandığın kablodan olduğunu düşünüyorum şu an kullandığım kablodan dolayı bende de ara sıra çizgi çıkıyor veya kabloya dokununca görüntüde bozulma oluyor.

Kart değişecek düzelmez ise format atcağım bilgisayarda sorunlar Windows güncellemesi sonrası olmuştu belki öncedende vardı olmadı kablo değişirim.

Kullandığın kablodan olduğunu düşünüyorum şu an kullandığım kablodan dolayı bende de ara sıra çizgi çıkıyor veya kabloya dokununca görüntüde bozulma oluyor.

Kablomda bir sıkıntı yok. Aynı kabloyu Xbox ile de kullanıyorum bu zamana kadar bir sıkıntı olmadı.

Hocam ben de bu sorunları yaşadım 6600 XT varken. Monitörüm odyssey g7 freesync açınca chrome da bile titreme sorunları yaşadım.Freesync kapstınca çözülüyordu. Rdr 2 de pikselleşme sorunları vardı. Zaten 1 haftada bir kaç kere wattman yedim. 2 hafta dayanamadım. Satıp 3060 aldım.

Hocam ben de bu sorunları yaşadım 6600 XT varken. Monitörüm Odyssey G7 FreeSync açınca Chrome da bile titreme sorunları yaşadım. FreeSync kapstınca çözülüyordu. RDR 2 de pikselleşme sorunları vardı. Zaten 1 haftada birkaç kere WattMan yedim. 2 hafta dayanamadım. Satıp 3060 aldım.

Bende WattMan sorunu olmadı ben çok ucuz bir fiyata aldım RX6600'u keşke böyle sorunlar olmasaydı.

Yeni konular

Geri
Yukarı