RX 6600 ile R5 5600G darboğaz yapar mı?

• Konuyu başlatan Adar47
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 36
  • Görüntüleme 736
Dahili ekran kartı nedir bir de hazır PC alacağım değiştiremem sorun çıkarır mı?

Hocam şöyle düşünün sizin PC de RX 6600 ekran kartı var şimdi siz gidip de ekran kartli bir işlemci niye alasınız işlemci içindeki ekran kartları genelde kötü oluyor zaten işlemcideki ekran kartını kullanamayacaksınız.

Dahili ekran kartı nedir bir de hazır PC alacağım değiştiremem sorun çıkarır.

Dahili ekran kartı sadece RX 6600 bozulunca kulkanmanıza yarar oda zaten memnun etmez sizi performans olarak.

Sakın o topa girmeyin. RTX 3050, RTX ailesinin yüz karasıdır. RTX 3060 aşağı bir şey almayın derim.
Ben ne yapacam o zaman hazır pc alacam n11 den bütçem 30k ama o 30 k kın içinde monitör klavye falan dahil

Ben işlemciyi Amd ryzen 5 5600G ekran kartınıda Amd rx 6600 alacam herlade valo falan oynarım sorun yaşarmıyım mala anlatır gibi anlatın

İyimiş bu ekran kartıyla darboğaz yaparmı peki

Bide ben 1-2 ay sonra almayı düşünüyorum o zamana kadar tabi bunlar 35 k olmazsa

bu kasaya soğutma gerekmezmi ve 500 gb ssd yetermi
Hocam en kötü 1 TB Hard Disk çekersiniz. Her oyunu indirir doldurursunuz içine. Valo, CS, Pubg gibi oyunları SSD'ye kurarsınız. HDD'ye hikayeli oyunları, GTA V gibi oyunları kurarsınız. Benim tavsiyem 23.799 TL bu sistemdir. Ancak diğer alternatiflere de bakabilirsiniz. İşlemciye OC yapmazsanız soğutucu gerekmez ama daha iyi verim ve OC istiyorsanız. Bi' sıvı soğutma almanız gerekebilir. Onu da ileride alırsınız, işlemcin yanmaz yani. Genelde stock stoğutucu ile 80 derecelerde oluyor, işlemcinin 105 dereceye kadar toleransı var.

4060 alıcam büyük ihtimalle ama 500 gb ssd yetermi bide bu kasanın soğutması yeterlimi

Sinerji bilgisyar güvenilir deilmi bi sıkıntı olmasın
Hocam içiniz rahat etmiyorsa İnce Hesap kesin olarak güvenilirdir, alabilirsiniz.

Geri
Yukarı