RX 6700 XT WattMan hatası alıyorum

FaWoRi

Hectopat
Daha fazla  
RAM
Corsair Vengeance RGB Pro 16 GB (2x8) 3200MHz DDR4 CL16
SSD veya HDD modeli
Kioxia 500 GB Exceria
Ekran kartı
RX 5600 XT, RX 6700 XT
Anakart
Gigabyte B450m S2H
İşlemci
Ryzen 5 3600
İyi günler, ASUS TUF 3 OC EVO RX 5600 XT sistemimde bir süredir WattMan hatası alıyorum. Özellikle Knight Online oynadığım zaman daha çok veriyor. Sonradan sisteme Gigabyte RX 6700 XT taktım PC formatladım yine aynı sorunları almaya başladım. Sorunun kaynağı ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
watman hatası alman normal çünkü oyun eski olduğu için amd sürücüsü knight online'yi görmüyor ondan dolayı da oyunda kasar. Knight online dx9 destekli oyun onun için nvidia alman şart dostum.

Nasıl hatalar alabiliyorsunuz anlamıyorum bende mi sıkıntısız bilemedim. Sistemi alalı 2 ay oluyor 1 kere aldım oda elektrik gitti geldi diye aldım.

Nasıl hatalar alabiliyorsunuz anlamıyorum bende mi sıkıntısız bilemedim. Sistemi alalı 2 ay oluyor 1 kere aldım oda elektrik gitti geldi diye aldım.

Hangi kartı kartı kullanıyorsunuz? Marka ve modeli nedir?

watman hatası alman normal çünkü oyun eski olduğu için amd sürücüsü knight online'yi görmüyor ondan dolayı da oyunda kasar. Knight online dx9 destekli oyun onun için nvidia alman şart dostum.
Şimdi hocam 2 yıl kadar aynı kart ile oynadım bir sıkıntı yaşamadım. Ne oldu ise bu son zamanlarda oldu DX9 desteği AMD tarafında halledemez miyim?

Bizde anlamıyoruz ki :d Cyberpunk ve RDR 2 oynarken ayar çektiğimde WattMan yiyorum onun dısında oyun zevkimi baltalayacak sekilde yemedim ama kimisi oyunun ortasında yiyor çok karışık bir hata.

Bizde anlamıyoruz ki :d Cyberpunk ve RDR 2 oynarken ayar çektiğimde WattMan yiyorum onun dısında oyun zevkimi baltalayacak sekilde yemedim ama kimisi oyunun ortasında yiyor çok karışık bir hata.

Nereden ayar çektiğinizde hocam iki oyunu bende oynadım ama gerek oyun içi gerek Radeon'dan voltaj harici birçok ayar yaptım ama hata ile karşılaşmadım.

Nereden ayar çektiğinizde hocam iki oyunu bende oynadım ama gerek oyun içi gerek Radeon'dan voltaj harici birçok ayar yaptım ama hata ile karşılaşmadım.
Hiç bir fikrim yok sadece grafik te biraz oynama yapmak istemiştim

WattMan hatası alınca sistem kilitleniyor mu?

Yok 1 2 kere kilitlendi tekrar driver kurmam gerekti. Genelde oyun kilitleniyor sonra masaüstüne atıyor tekrar oyuna giriyorum.

Watman hatası alman normal çünkü oyun eski olduğu için AMD sürücüsü Knight Online'yi görmüyor ondan dolayı da oyunda kasar. Knight Online DX9 destekli oyun onun için NVIDIA alman şart dostum.

Arkadaşa katılıyorum bütün büyük oyunları oynadığımda sorun olmadı ama.
Steamko girdiğimde hata verdi ve siyah ekran sorunu ile karşılaştım.
Ekran kartı ile değil bazen oyun ile de alakalı olabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı