RX 6750 XT için 2K monitör tavsiyesi

Bütçe
5000
Ne tarz oyunlar oynayacaksınız?

Hikaye tabanlı oyunları daha fazla oynuyorum hocam rekabetçi oyunlarla pek aram yok.
Hocam hangi modelini aldın ekran kartının bende almayı düşünüyorum bir de performansından memnun musun?

XFX modelini aldım kart daha yeni geldi kullanma şansım olmadı henüz fiyat performans olarak güzel olduğunu düşünüyorum.

Hikaye tabanlı oyunları daha fazla oynuyorum hocam rekabetçi oyunlarla pek aram yok.

Kesinlikle IPS panel alın hocam.
Size 60 ve 75Hz'de yeter daha uyguna almak isterseniz aklınizda bulunsun.

Hayırlı olsun diyeyim dostum o zaman sana bende performansının iyi olacağını düşündüğüm için XFX 6750 XT'nin Black Edition versiyonunu almayı planlıyorum. Monitör kısmına gelirsek de etrafdan duyduğum kadarıyla bence VA panel alma VA paneller renk doygunluklarını iyi veriyor ama kavisli monitörlerde özellikle ışık sızması oluyor diyenler çok gördüm.

Kesinlikle IPS panel alın hocam.
Size 60 ve 75Hz'de yeter daha uyguna almak isterseniz aklınizda bulunsun.

Fiyat olarak aralarında çok fark var sizce 5K bütçenin hepsini MSI modeline harcamaya değer mi?

Fiyat olarak aralarında çok fark var sizce 5K bütçenin hepsini MSI modeline harcamaya değer mi?

O Viewsonic modelini alma. Çok fazla kronik sorunu vardı, bu revize edilmiş modeli. Yine güvensiz. Önerim @B 52 Stratofortress arkadaşın önerdiği LG.

Geri
Yukarı