Ryzen 2600X ve RTX 2070 ısınma sorunu

Bu konuda bende beklemedeyim hocam.
Stok soğutucuyla aida64 system stability'de 102 dereceyi gören işlemciyi yeni aldığım arctic freezer 33 esports one ile denedim. Sonuçlardan gayet memnunum. 30 dakika aida64 system stability testinde en fazla 71 dereceyi gördü. Ayrıca fan gerçekten çok sessiz maksimum devirde çalışınca bile.

Stok soğutucuyla aida64 system stability'de 102 dereceyi gören işlemciyi yeni aldığım arctic freezer 33 esports one ile denedim. Sonuçlardan gayet memnunum. 30 dakika aida64 system stability testinde en fazla 71 dereceyi gördü. Ayrıca fan gerçekten çok sessiz maksimum devirde çalışınca bile.

Arctic marka ürünü nereden temin ettiniz acaba? Türk satış siteleri üzerinden bulamadım.

Arctic marka ürünü nereden temin ettiniz acaba? Türk satış siteleri üzerinden bulamadım.
Newegg'den sipariş etmiştim ayın 9'unda bugün elime geçti.
310 tuttu toplam vergilerle. Muadilini alsam 250 lira verecektim sırf mx-4 ile gelmesi sebebiyle arctic'i aldım. Yabancılar da çok öneriyorlar. Ama kasa sıkıntı olmasa fsp winddale 6'yı alırdım.

Vinrouge kardeşim anakarttan voltajı 1.30 a çek ve baska bişe yapma. Maksimum sıcaklıgın 80-85 arası olacaktır. Bu da normal bir durumdur. Benim İ7 7700 3.6 ghz işlemci ve rtx 2060 ekran kartı var. pll voltajı 1.10 da kullanıyorum cpu voltajı auto da onunla oynamıyorum maksımum 75-80 derece gordum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı