Ryzen 3 2200U Laptop alınır mı?

.İsmail.

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i3 2120 R7 240 1GB

Üniversite için kendime 15" altı küçük, ince, hafif bir Laptop bakıyordum. Sonra üstteki Laptopu gerçekten donanım olarak fiyatına göre iyi gibi göründü. Sizce bu Laptop alınır mı? HP markası iyi midir?

HP markası iyi ama sonuçta bu giriş seviyesi bir laptop yani üst kalite birşey bekleme, ne HP'den ne de giriş seviyesi ürünü olan başka markadan. Olabildiğince maliyet odaklı olarak üretilmiş bir cihaz gibi düşünmen gerek. 8GB altı almanı tavsiye etmem, fiyatı gene de güzel. ACER'ın 8GBlık 2200U'lu modeli de mevcut, 2160TL.

İkincielde temiz makinalar da mevcut, eski ama daha kaliteli ürünler. Onları da değerlendir, ben öyle yapardım.

Son düzenleme:
HP markası iyi ama sonuçta bu giriş seviyesi bir laptop yani üst kalite birşey bekleme, ne HP'den ne de giriş seviyesi ürünü olan başka markadan. Olabildiğince maliyet odaklı olarak üretilmiş bir cihaz gibi düşünmen gerek. 8GB altı almanı tavsiye etmem, fiyatı gene de güzel. ACER'ın 8GBlık 2200U'lu modeli de mevcut, 2160TL.

İkincielde temiz makinalar da mevcut, eski ama daha kaliteli ürünler.
Fazladan 4 GB için o kadar para vermeye değmez ve gerek yok oyun oynamıcak sonuçta oynasa bile ne oynayabilir ki.

bende amd ryzen 3 kullanıyorum işlemci gayet güzel hızlı bir işlemci açılma süresi bana göre gayet güzel kasma donma hiç yapmıyor oyun için performansı gayet güzel hızlı yanıt veren işlemci alırsan pişman olmassın

Yeni konular

Geri
Yukarı