Çözüldü Ryzen 5 3600 sistem donuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

k1neticc

Decapat
Daha fazla  
Merhaba 5 ay önce yeni PC topladım. Her şey tam tıkırında çalışıyor, oyunlarda herhangi bir performans problemi çekmiyordum ta ki PUBG'ye girene kadar. Dün sıkıntısız oynadığım oyunu bugün oynayamıyorum girdikten 5 dk sonra donuyor 1 aydır böyle kafayı yemek üzereyim. Sıcaklık değerleri normal, ayarları düşük veya yüksek hiç fark etmiyor. Bunun sebebini bilen var mı başlangıç ayarlarına kod falan da yazdım ama yok çözülmedi. Oyunu HDD'den kaldırıp SSD'ye kurdum yine bir sonuç yok.

Ryzen 5 3600.
MSI B450M-A PRO Max.
8x2 Corsair Vengeance LPX RAM.
MSI 5500 XT 8 GB ekran kartı.

Çözüm
SSD'nize CrystalDiskMark testi yapıp sonucu ekran görüntüsü olarak bizimle paylaşın. Ayrıca HDD ve SSD modelinizi belirtin.
Samsung 850 evo 120 gb ssd ve Seagate 1 TB 64mb HDD
Aynı problemler başka oyunda mevcut mu? Dosyaları doğrulamayı dener misiniz?
Sadece Pubg'de böyle bir problem var. Dosyaları doğruladıktan sonra da aynı problemi yaşadım.
Formatla düzeldi arkadaşlar, teşekkürler...
SSD'nize CrystalDiskMark testi yapıp sonucu ekran görüntüsü olarak bizimle paylaşın. Ayrıca HDD ve SSD modelinizi belirtin.
Samsung 850 evo 120 gb ssd ve Seagate 1 TB 64mb HDD
Aynı problemler başka oyunda mevcut mu? Dosyaları doğrulamayı dener misiniz?
Sadece Pubg'de böyle bir problem var. Dosyaları doğruladıktan sonra da aynı problemi yaşadım.
Formatla düzeldi arkadaşlar, teşekkürler...

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı