S20 FE alınır mı?

Aynı telefonu kullanıyorum bir daha MIUI alırsam ne olayım. Ben de S20 FE geçmeyi düşünüyorum. Hiç beklemeden geçebilirsiniz. Harika telefon. Hele bu iğrenç telefondan geçtiğinizde çağ atlayacaksınız. Kalite farkı her yerden anlaşılacak.

Sizde mi Redmi 10 Pro kullaniyorsunuz sizce hangisine geçelim? S20FE mi yoksa Honor 70 mi kamera olrk işlemci olrk Samsung ama güncel olrk Honor galiba.

Aslında biraz ısınabilir. Her telefon ısınır. FIFA Mobile Ultra mükemmel gerçekçi grafiklerde oynamazsanız bizim Note 10 Pro gibi yanma seviyesine gelmez. Siz daha bekliyor musunuz? Hemen sipariş verin diyorum size!😀

Hocam hemen zorda aklimda şey var ikinci el ucuz az kullanilmis mi alsam diyorum.

Aslında biraz ısınabilir. Her telefon ısınır. FIFA Mobile Ultra mükemmel gerçekçi grafiklerde oynamazsanız bizim Note 10 Pro gibi yanma seviyesine gelmez. Siz daha bekliyor musunuz? Hemen sipariş verin diyorum size!😀

Redmi 10 Pro kaç para eder ikinci eli?

O zaman günü çıkarır ve hayır kasma olmaz. Ama güncelleme sıkıntısı başlıyor. Kullanan bir arkadaşı etiketliyorum o size dönüş yapsın. @564300

iOS olmadığı için yazılım desteği bitse bile çok uzun süre uygulamalar sorunsuz çalışıyor.

Galaxy Note 8 ve Xperia Z5 kullanıyorum ve şunu yükleyemedim dediğim bir uygulama olmadı.

iOS olmadığı için yazılım desteği bitse bile çok uzun süre uygulamalar sorunsuz çalışıyor.

Galaxy Note 8 ve Xperia Z5 kullanıyorum ve şunu yükleyemedim dediğim bir uygulama olmadı.

Vallahi benim de önceki telefonum Note 5'di o telefonun malzeme kalitesi bin basar buna.

Yeni konular

Geri
Yukarı