S20 mi S10+ mı?

• Konuyu başlatan ekenf
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 776
İkisi de değil. Samsung tarafında S20 fe. iPhone tarafında SE 2020.

Benim için kamera çok önemli o yüzden daha güncel bir telefon daha mı iyi olur diye düşünüyorum ama s10+ eskidi mi artık acaba diye düşünüyorum.

Benim için kamera çok önemli o yüzden daha güncel bir telefon daha mı iyi olur diye düşünüyorum ama s10+ eskidi mi artık acaba diye düşünüyorum.

S10+ Anroid 12 güncellemesine kadar kesin alacak zaten. Geçen senenin amiral gemisi bir telefon hayır eskimedi. S20 ile S10+ arasında kamera açısından ciddi bir fark yok. Eğer kamera çok önemliyse dediğim gibi S20 Ultra almaya çalış.

S10+ Anroid 12 güncellemesine kadar kesin alacak zaten. Geçen senenin amiral gemisi bir telefon hayır eskimedi. S20 ile S10+ arasında kamera açısından ciddi bir fark yok. Eğer kamera çok önemliyse dediğim gibi S20 Ultra almaya çalış.
Malesef bütçem o kadar çıkmama izin vermiyor. Samsung olmasını istiyorum. Bilmiyorum belki yanlıştır ama Samsung takıntım var. Note10 lite, S10+, S20, S20 fe arasında kaldım. Kafam karışıyor araştırdıkça :) S20 FE için inceleme videolarında millet amiral gemisi katili şöyle iyi böyle süper demiş.

Bence S10+ almak daha mantıklı. Eğer bütçen yeterliyse daha güzel bir telefon alabilirsin örnek olarak iPhone 7-8 serisinin 2.eli.

Malesef bütçem o kadar çıkmama izin vermiyor. Samsung olmasını istiyorum. Bilmiyorum belki yanlıştır ama Samsung takıntım var. Note10 lite, S10+, S20, S20 fe arasında kaldım. Kafam karışıyor araştırdıkça :) S20 FE için inceleme videolarında millet amiral gemisi katili şöyle iyi böyle süper demiş.
Note 10 lite biraz daha geri de kalıyor bu sıralamada. Ben yerimde olsam ya S20 yada S10+ alırdım.

S10+ anroid 12 güncellemesine kadar kesin alacak zaten. Geçen senenin amiral gemisi bir telefon hayır eskimedi. S20 ile S10+ arasında kamera açısından ciddi bir fark yok. Eğer kamera çok önemliyse dediğim gibi S20 Ultra almaya çalış.

Bana laf atmadan önce önerdiğin telefon ile S20 arasındaki fiyat farkına bak. Ayrıca S20 Fe'nin ekran sorunları çözüldü. Çiçek gibi telefon.
Note 10 Lite biraz daha geri de kalıyor bu sıralamada. Ben yerimde olsam ya S20 ya da S10+ alırdım.

S10+ artık eskidi. Üretimi bile durdu.

Yeni konular

Geri
Yukarı